Amanjeda esitleb „Põrgut”

AMANJEDA Sport Couture esitleb 11. juunil Tallinn Fine Spirits & Cigar Weekend’i galaõhtul Amanjeda Art T-Shirts seeria mudelit, millel on Eduard Wiiralti teos „Põrgu”. Publiku ette jõuavad „Põrgusärgid” ja linlikult sportlikud komplektid koos NIKE Limited Edition vabaajajalatsitega.

Porgu

Foto: Atko Januson. Fotol: Alik Tseiko

Amanjeda Art T-Shirt No2 persooniks on seekord MMA / Mixed Marshal Arts võitleja Alik Tseiko, kes on ühtlasi ka Eesti meister Kreeka-Rooma ja vabamaadluses.

AMANJEDA ART T-SHIRTS seeria on pühendatud kunstile. Esimene väärikas kunstiteos, mis kanti siiditrükis ideaalsetele valgetele T-särkidele, oli Eduard Wiiralti „Lamav Tiiger”. Selle mudeli persooniks oli edukas Eesti tõkkejooksja Rasmus Mägi.

Amanjeda Sport Couture T-särgid on valmistatud algusest lõpuni Eestis. Praegu ainsal maailma tipptasemel kangaid valmistaval vabrikul Eestis on kõik olulisemad rahvusvahelistele standarditele vastavad keskkonnasäästlikkust garanteerivad sertifikaadid. Nii meestele kui ka naistele on olemas kaks materjalivalikut: pehme ja ülimugav bambuskangas ning pisut toekam ensüümtöötlusega puuvill.
T-särkide disain on inspireeritud Amanjeda klassikaliste meestesärkide elementidest ning arvestab väärika graafika esitamise eripära – T-särk on spetsiaalselt vaid ühe küljeõmblusega, et kaunis graafika oleks esitatud maksimaalselt õmblustest ja lõigetest puutumatuna.

Amanjeda Sport Couture, Art-T-Shirts & NIKE Limeted Edition on saadaval Amanjeda galerii-butiigis (Kentmanni 6).

Lisa kommentaar