Amanjeda Art Couture

Anna Litvinova on Eesti üks andekamaid kaasaegseid maalikunstnikke, kelle looming on tugevalt mõjutatud Maroko reisidelt kaasa haaratud erakordsest jõust ja temperamendiga vürtsitatud särast.

Anna tundliku ja küllusliku värvitajuga maalikunst on nüüd leidnud tee ka sarnase esteetikataju ning hõõguvate koloriitidega Amanjeda by Katrin Kuldma rõivakollektsioonidesse.

Väljapaneku Anna maalidega avas Amanjeda koos kevadkollektsiooni esitlusega möödunud nädalal, 17. aprilli õhtul oma butiik-galeriis.

Amanjeda Art Couture kollektsiooni täiendasid Santoni kästöökingad, Gvido käeehted ja Kadri Kruusi nahkaksessuaarid. Alates 2015 kevadest on Santoni kingad eksklusiivselt esindatud Amanjeda Galerii-Butiigis.

Amanjeda Group on moedisainiettevõte, mis on välja kasvanud 1993. aastal asutatud Katrin Kuldma Moemajast. Moeettevõte ühendab pühendumist nõudvad käsitööoskusi ja moodsaimat tehnoloogiat ning põhjamaist karget disaini. Eriline tähelepanu pöörab Amanjeda materjalide kvaliteedile ja päritolule. Lisaks ready-to-wear kollektsioonidele saab Amanjeda mudeleid tellida ka oma mõõtude ja soovide järgi ehk made-to-measure teenusena.

Amanjeda galerii-butiik asub Tallinnas Kentmanni 6, kodulehekülje leiate aadressil www.amanjeda.com.

Anna Litvinova töödega saab lähemalt tutvuda: www.annalitvinova.com

Lisa kommentaar