Alpaka esitleb hooajaülest kollektsiooni

Eesti juurtega bränd Alpaka esitleb Tallinn Fashion Weekil kordumatut kollektsiooni, mis ühendab omavahel luksuslikud materjalid ja mängulised nüansid.

ALPAKA Evelin Varrukatega pontso helehall

Foto: Virge Viertek

Alpaka on 2007. aastal loodud Eesti juurtega bränd, mis ühendab Andidest pärit kvaliteetse materjali minimalistliku ja selgelt eristuva põhjamaise tegumoega. Alpakade hinnalisest nahast ning villast valmistatud luksuslikud rõivad ja interjööri tooted pakuvad sõnulseletamatut pehmust ja kestvat stiili.

Esmakordselt tuleb esitlusele Alpaka uus kordumatu, ent mänguline Seasonless Luxury Leisure kollektsioon, mis ühendab endas erakordselt pehme ja sooja alpakavilla, luksusliku mooruspuu siidi ning orgaanilise Pima puuvilla. See unikaalne õhkõrnade materjalide kooslus muudab rõivad imeliselt kergeks ja laseb nahal hingata, hoides keha samal ajal mõnusalt soojas.

Kollektsiooni loojaks on Alpaka peadisainer Anni Ilves, kes ammutas inspiratsiooni looduse ilust ja mitmekesisusest. Graatsilistest tuuleiilidest said vooglevad siluetid ja voolava vee uuristusest liivakivis lisandusid mängulised nüansid, mis lisavad veidi omapära, kuid sulanduvad valatult igapäeva garderoobi. Looduslikult mahedad toonid ja kvaliteetsed materjalid hoolitsevad selle eest, et kudumid oleksid hooajaülesed ja kantavad ka aastate pärast.

Mugava, kuid samaaegselt šiki kollektsiooni põhirõhk on meid ümbritseval uuel reaalsusel. Olgugi, et mood on praegu vaevalt esmatähtis, usume, et riietel võib sageli olla enesetundele oluline mõju. Uus kollektsioon sisaldab mudeleid, mis on uue igapäevaelu jaoks funktsionaalsed, milles tunneb inimene end hästi ja on oma värvitoonidelt lihtne sobitada, luues pingutusteta elegantse õhkkonna,” kirjeldab bränd uut kollektsiooni.

Maailmas, mis on täidetud lühiajaliste toodetega, mille eesmärk on rahuldada koheselt mööduvaid väikeseid kiusatusi, loob Alpaka ilu, mis ei ole hooajaline, vaid ajatu, kordumatu ja kestev.

Alpaka kollektsiooni näeb Tallinn Fashion Weeki raames neljapäeval, 22. oktoobril.

Lisa kommentaar