Alexanderlingi varjatud elegants

Kodumaise käsitöö ja rätsepakunsti edendaja Alexanderling tutvustas sügis-talvist kollektsiooni “Sügisromantika”. Moekunstnik Anu Lingi kollektsioon ulatus piinliku täpsusega geomeetrilise mustriga plisseeritud kleitidest kuni luksuslike satiinmustade jakkideni. 

Kunstnik valis kollektsiooni jaoks kangad, mis lisavad rõivastele polaarsust ja mitmekülgsust. Tviid, õrn pits, metallist niidistikuga brokaat saavad osaks sellest ainulaadsest loomingust. Värvigamma varieerus sügavast mustast kuni elava rohelise ja pastelse beežini. Kollektsiooni üks uuenduslikumaid aspekte olid ülerõivaste alt välja kiikavad pesu detailid.

Kollektsiooni üks uuenduslikumaid aspekte oli ülerõivaste alt välja kiikavad pesu detailid. Monokroomsete rõivaste alt sai näha väljajoonistunud pitskanga detaile, mis lõid unikaalse ja luksusliku tunde. Anu sõnab: “Talvel keskendume tihti sellele, mida näeme pealmistes kihtides. Siiski on see, mis on otse meie naha vastas, sama tähtis. Näiteks võib must kampsun peita enda all pitsiga palistatud pesu, mis lisab kandjale enesekindlust ja varjatud elegantsi.”

Lisa kommentaar