Alexander Wang x H&M

Eile õhtul sai New Yorgis asuvast Armory on the Hudson spordihallist moeareen, et tähistada “Alexander Wang x H&M” kollektsiooni lansseerimist. Jessica Chastain, Mary J. Blige ja Dakota Fanning olid vaid mõned paljudest külalistest, kellel oli võimalus näha spordirõivastest inspireeritud kollektsiooni esitlust, mis leidis aset moelavaks muudetud futuristlikul võidusõidurajal. Kollektsioon jõuab 6. novembril müügile 250sse H&Mi kauplusesse üle maailma, lisaks ka veebipoodi.

cq5dam_web_648_365

Moeetenduse lõppedes haaras ohjad enda kätte DJ Jesse Marco ning moelavast sai tantsupõrand. Hiljem juhatas hiphopi artist Sharaya J sisse Missy Elliotti üllatusetteaste, mille käigus sai kuulda mitmeid Missy hitte, sealhulgas lugusid “Get Ya Freak On” ja “Work It”. DJ ning muusikaprodutsent Diplo hoidis aga pidu üleval kuni hiliste õhtutundideni.

Üritust saatis algusest lõpuni energilisus, lisaks vallutasid moeetenduse ala parkuuri harrastajad, kes andsid oma etteastega üritusele avapaugu. Neid tervitas vahtkummist poksikindaid ning “Team Wang” ja “Team H&M” kirjadega sportmaikasid kandev publik. H&Mi fännid üle maailma said üritusele kaasa elada veebilehtede hm.com ning alexanderwang.com vahendusel.