Aldo Järvsoo sukeldub vetesügavustesse

Aldo Järvsoo värske kevadsuvine kollektsioon “Atlantis”on inspiratsiooni saanud veealustest maastikest ja selle värviküllastest elanikest. Moekunstnik sõnab, et juba tema enda akvaariumikalade nimed kõlavad kui luuleread (Poecilia reticulata, Poecilia sphenops, Colisa lalia), samuti peab ta tohutuks inspiratsiooniks kalade uskumatuid värvikombinatsioone.

aldo_jarvsoo

Fotod: Tanel Veenre

Soomuste sädelus, veetaimede nõtke liikumine ja vee värelemine on Aldo uues kollektsioonis materjaliseerunud hõljuvates plisseerikleitides, mis on loodud siid-organza kangast. Aldot on inspireerinud ka lapsepõlve raamatutes nähtud veehaldjad ning nende varrukate voogavus.

aldojarvsoo

 

Koos atlantilise moeloominguga tulevad esitlusele kaTanel Veenre erikollektsiooni lopsakad kõrvaehted. Veenre loomingus säravad troopilised värvikombod –ei mingit põhjamaist väljapeetust, need ehted on vaidkõige julgematele!

Aldo Järvsoo värske kollektsioon tuleb esitlusele kevadisel Tallinn Fashion Weekilreedel, 22. märtsil kell 21.00 Kultuurikatlas, kus leiab aset ühenduse Embassy of Fashion moeetendus. Moekunstniku pruutkleitide kollektsiooni on aga võimalik nautida TFW Tartu päeval ehk 23. märtsil kell 19.30 hotellis Lydia toimuval etendusel. TFW piletid on saadaval Piletilevi

Lisa kommentaar