Alates aprillist on Eestis saadaval COS!

Kaunitest kunstidest inspireeritud Londoni moebränd COS on tuntud kollektsioonide poolest, kus kohtuvad uuenduslik disain ning ajatu stiil. Asetades lihtsuse ja funktsionaalsuse esiplaanile, on iga COSi ese valmistatud hooajatuse põhimõttel.

Eesti turul avatav e-pood lansseeritakse kevad-suvise kollektsiooniga, mis vaatleb utilitaarset praktilisust. Kollektsioonis on kasutatud loodus- ning nahasõbralikke materjale ja nii on ka suur osa kasutatud värvidest pärit näiteks köögiviljadest. Kollektsioonis esindatud puuvill on samuti, kas orgaanilist või taaskasutuse päritolu. Omavahel põimunud detailid koondavad tähelepanu nii riiete tekstuurile kui konstruktsioonile. Seekordse kevad-suvise kollektsiooni üks võtmesõnu ongi sidusus ehk erinevate väljendusviiside üheks sulamine.

Estonia Online Launch - Juri Pootsmann @jyripootsmann (3)

 

Lansseeritava e-poe avamist tähistab COS ühes stilisti Johanna Eenma ning laulja Jüri Pootsmanniga, kes oma lemmikud uuest kollektsioonist koduse Tallinna meelispaikades fotole on püüdnud.

Estonia Online Launch - Johanna Eenma @annahoji (3)

 

Londonis pesitsev moebränd COS on alates 2007. aastast toetunud oma tegevuses ühele põhitõele – pakkuda tarbijale hooajatuid esemeid, mis moodustavad garderoobis nii baasi kui tekitavad põnevaid aktsente. COSi kollektsioonid koosnevad uuendusmeelsetest klassikutest, mis järgivad brändi moodsa, ajatu, funktsionaalse ja delikaatse disaini eetost. Kunstidest inspireerituna seob COSi looming traditsioonilisi meetodeid uute tehnikatega, et iga kollektsioon oleks ajatu. Oma loomingu piire kombatakse koostöödes erinevate kunstnike, galeriide ja loomestuudiotega. Nii on brändile rõõmu pakkunud koostööprojektid selliste asutustega nagu Serpentine Galleries, Salone del Mobile, New Yorgi Guggenheim, The Donald Judd Foundation, Frieze London, The Dia Art Foundation, Design Miami/, Opening Ceremony ja Mr Porter. Lisaks kunstnikega nagu Snarkitecture, Sou Fujimoto, Stuudio Siga, Wayne McGregor ja AFSO/ANDRÉ FU.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar
|