Aksessuaaride bränd teadlikele inimestele

Kodumaine uus aksessuaaride bränd BIRKENTHAL rõõmustab naisi ja mehi uute eksklusiivsete aksessuaaridega, mis võimaldavad ootamatul kohtumisel lisada oma riietusele elegantseid detaile.   

“Brändi läbivaks jooneks on naiselikkus ja mehelikkus, rõhutades kandja unikaalsust, kus luksuslikud ja erilised detailid muudavad hetkega kandja välimust. Eksklusiivsed aksessuaarid annavad võimaluse tegusa elutempo juures säilitada elegantsus, leida kiired lahendused riietuse eristuvaks muutmiseks, kui tekib vajadus peale tööpäeva minne mõnele vastuvõtule või pidulikule üritusele. Ühtlasi on aksessuaaride sõnumiks –  on väljendada ennast sõnadeta, et just mina olengi eriline.” ütleb brändi looja Angela Ventsel.

angela

Foto: Julia Lebedeva

“BIRKENTHAL´i lugu sai alguse huvist muuta enda riietus pilkupüüdvaks ja elegantseks. Kui ma olin lõpetanud pika tööpäeva ja sain ootamatu kutse pidulikule vastuvõtule ning tundsin, et soovin olemasolevale riietusele pidulikkust lisada, kuid elegantseid aksessuaare saada ei olnud. Seejärel hakkasin ise valmistama prosse, mida kleitidele, pluusidele ja pintsakutele lisada. Tehtud prossid said head kiitvat tagasisidet ning sealt tekkis idee pakkuda erilisi aksessuaare laiemalt kiire elutempoga inimestele.” ütleb brändilooja Angela Ventsel.

Tegemist on aksessuaaridega, mis võiksid olla iga naise ja mehe riidekapis, brändi BIRKENTHALI aksessuaari valikus on järgmised tooted: kraed, mansetid, vöökotid, vööd, prossid ja lipsud. Aksessuaaride eristuvaks osaks on magnetkinnitus, mis lihtsustavad toodete kandmist ja ei riku riietuse kangast.

BIRKENTHAL tooted on saadaval veebipoes aadressil birkenthal.com.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar