Ajatu ilu

Moekunstnik Piret Ilves on loonud helgetes heledates toonides uue sügistalvise hooaja kollektsiooni ning kevadel esitletud kollektsioon on lisa saanud uute mudelite ja värvivaliku näol. Naturaalsed villased ja mohäärkangad tagavad soojuse ja mõnu, kaitse külma eest. Looduslikud siidvoodrid tekitavad aga tunde igapäevasest luksusest. Mäng üldiste proportsioonide ja seelikupikkuse vahel loob stiilse ja modernse tunde.

Skandinaavialik sinakasroheline avar pusa ja samas toonis poolde säärde ulatuv kellukesekujuline seelik on kollektsiooni trendikaim osa. Naiselike kleitide ning mantlite jõulisema poole loovad aga pagunid ning nööpdetailid. Uudseteks lahendusteks on kindlasti mohäärist seeliku ja mantli komplektid, mille valmistamiseks on kasutatud sama kangast. Mantlite puhul on erilist tähelepanu pööratud just siluetile, erinevate materjalide pindadele ning väikestele lisadetailidele.

Kogu kollektsiooni puhul ei ole loobutud Piret Ilvese n-ö DNAst. Iga toode on puhta disainiga, ajatu, naturaalne ning imelihtsasti ümber stiliseeritav. Pea igat kleiti võib julgelt kanda nii tenniste kui ka kontsakingadega. Paljude lemmikud teksapüksid, sobituvad nii pusade, jakkide, kui mantlitega, piiriks on ainult oma fantaasia.

Tooted on saadaval Piret Ilvese stuudios Tallinnas Rüütli 16/18. Stuudio on avatud esmaspäevast reedeni 11–18 ning sel laupäeval, 10. septembril ka ürituse Moelaupäev raames kella 12–17.00.

Lisa kommentaar