Absoluutselt vastupandamatu

Crystal Rabbiti värske kollektsioon on sümbioos seksapiilist, modernsest vormist ning funktsionaalsest sisust. Teisisõnu on see uue aja power dressing, kus rõhutatud õlad ning ranged lõiked on asendunud sulnilt liibuvate vormidega, mis turgutavad enesekindlust ning teevad sügava kummarduse naise kehale. Uurisime Crystal Rabbiti disainerilt Kristel Jäneselt lähemalt.

Foto: Caroline Sada

Sinu uut kollektsiooni vaadates haakub sellega esimesena mõte Wonder Woman kohtub Barbieʼga. Milline on kollektsiooni tegelik lugu?

Crystal Rabbiti uue kollektsiooni ideeks oli ühendada pesust inspireeritud minimalistliku joonega rõivad ning spordiriiete detailid. Näha on kurve rõhutavaid jooni ja peidetud helkurdetaile; liibuvaid ning katvaid vorme, nii musta kui ka värve. Lõppsulam on plahvatusohtlik kombinatsioon funktsionaalsest ja seksikast.

Kas superkangelased (või nende kostüümid) on sulle ka päriselt kunagi inspiratsiooniks olnud?
Minu suurimaks inspiratsiooniks on tänapäeva superkangelased – naised.

Kuidas jõudsid bodide disainimiseni?

Crystal Rabbit on kasvanud koos minuga ja selle kõige aluseks on olnud suur armastus pesu vastu. Minu looming toetabki seda armastust ja edevust, et alumine kiht saaks muutuda pealmiseks. Just seepärast on ka kasutuses palju läbipaistvaid materjale. Samas on minu loomingus oma osa ka kleitidel ja ülerõivastel – see on minu viis luua tervikut.

Kui palju sa ise enda loomingut kannad?

Kannan sisuliselt iga päev midagi, mis on minu loodud. Kõige rohkem leiavad kasutust bodid, retuusid ja läbipaistvad pluusid. Külmema ilmaga näeb mu seljas aga mantleid, mis on minu käe all sündinud.

Mida ütled naistele, kes pelgavad liibuvaid rõivaid?

Soovitan igapäevariietumises mängulisemat lähenemist. Läbipaistev või liibuv rõivas ei tähenda tingimata, et sellel on ainult üks kandmise viis. See võib olla nii pealmine kui ka alumine kiht, kombineeritud lohvaka kleidi või range ülikonnaga – valik on lõputu!

Kolm asja, mis sind elus ning sinu töös inspireerivad ja edasi viivad?

Visuaalne nauding, inimloomuse mitmetahulisus ja asjade ära tegemine.

Mis võiks olla Crystal Rabbiti moto?

Ma ei tahaks öelda mingit stamp lauset, sest kõik on ajas muutuv. Minu disain on ülistus naistele ja meie imelistele kehadele. Väline kiht, mis võiks aidata täiendada sisemaailma.

Uuri lisa Crystal Rabbiti Facebooki lehelt.

Lisa kommentaar