Aastalõpu pidudeks

Donna Nordica avas eelmisel nädalal vaikse pauguga, nagu nad ise ütlesid, Raua 34 oma uue salongi. Selleks valmis neil kapselkollektsioon TRADIZIONE. Donna Nordica loovtiimi Mai Loogi ja Moi Vatsari sõnul räägib see kollektsioon kulgemisest, mille kütkes me kõik igal aastalõpul oleme. On kokkuvõtmiste  ja südamlike pidude aeg, on aeg olla perega, sõpradega ja töökaaslastega ning koos meenutada lahkuvat aastat ja valmistuda uue tulekuks. Traditsioonid on need, mis meid hoiavad koos, kui aastaajad vahelduvad ja aastad mööduvad.

Osa meie kultuurist on Eesti kaunid mõisad, mille värviliste võlvide all võib aastalõpu pidudel pikas pitskleidis tunda end lausa lossidaamina. Mustal põhjal erksad lillemustrid on osa meie Eesti saarte rahvuskultuurist ning sel sügishooajal taas väga armastatud. Need sobivad ideaalselt kamina, küünlasära ja kauni õhtusöögilaua juurde.

Väikesed mustad pitskleidid ning rikkalikud mustad pitsseelikud on traditsiooniliselt elegantsed, nii aastalõpu kontsertidel kui ka uhkemate vastuvõttude jaoks. Metalse läikega plisseed aga on vana-aasta glamuuri klassikas.

Kasutatud on kuldset plisseed, nahkaplikatsioonmustriga tülli ja sametit, on rikkalikke kohevaid litritega 3D-pitse ning lamineeritud lillemustriga pitse. Loomulikult on kollektsioonis Donna Nordicale omane lillemustriline trikotaaž. Värvigamma võtab kokku loend: must, kuldne, punane, sinine, türkiis.

TRADIZIONE fookuses on seega aastalõpu sündmused südamlikest perekesksetest õhtusöögipidudest kuni elegantsete vastuvõttudeni ja glamuursete pidudeni.

Kollektsiooni saab uudistama minna Donna Nordica uude vastavatud salongi Raua tn 34.

Lisa kommentaar