70ndad ja lapsepõlve helgus

Diana Arnol on valminud uus kollektsioon, mis annab kandjale võimaluse tuua oma igapäevaellu nii lapsepõlve kui ka 70-ndate vibe’i.

Diana Arno kevadkollektsiooni inspiratsioon on ammutatud peamiselt 1970-ndatest ning segatud romantika ja lapsepõlve helgusega. Nii on valikus rüüsid, lehvivad seelikud ja kihilised rõivad, mis algaval kevadhooajal on esindatud iga moeteadliku naise garderoobis.

Siiski ei puudu klassikaliselt kaunid ja figuuri jälgivad siluetid, jätkuvalt moodne midipikkus ning loomulikult naiselikud maksikleidid, andes kandjale võimaluse särada nii argipäeval kui ka peoõhtul.

Sel korral on kollektsioonis ka mitmeid pluuse, mis on ühtviisi hästi kombineeritavad erinevate seelikute ja pükstega. Elementidena kasutatud puhvvarrukad ja satsid rõhutavad kandja naiselikkust ning lisavad välimusele elegantsi. Kollektsiooni värvikaart on aga kevadiselt rõõmus, varieerudes oranžist värske roheliseni.

Diana Arno uue kollektsiooniga saab tutvuda esinduspoes Tallinna vanalinnas, aadressil Väike-Karja 1.

Diana Arno kaubamärk on mõeldud julgele ja hea stiilitundega naisele, kes peab rõivaste juures oluliseks kvaliteetset õmblustööd, huvitavaid lõikeid ning hindab naturaalseid materjale.

Lisa kommentaar