3D pitsid ja lilletikandid

Mammu Couture kevadsuvine kollektsioon toob seekord lavale pastelse lillemere – käsitööna valminud luksuslikke 3D lilletikandeid leiab pea igalt rõivalt. Inspiratsiooniks on saanud eelmistest sajanditest igaveseks mällu sööbinud naiselikud ideaalid.

Foto: Riina Vaikmaa

Mammu Couture’i seekordne kollektsioon on keskendunud eeskätt kõrgmoele ja läheb veelgi sügavamale klassikaliselt tuntud detailidesse. Tallinn Fashion Weekil esitlusele tulev kollektsioon toob lavale nii valiku suviseid kleite ja seelikuid kui ka kõrgmoodi, mis on mõeldud pidulikeks sündmusteks.

 

Keskseks temaatikaks on eksklusiivsed ja käsitööna valminud rohkete elementidega 3D pitsid, kontrastide võlu, lendlevad kangad, taljesse töödeldud lõiked, puhvis varrukad ning kohevad seelikud, mis on saanud juba Mammu Couture loomingule omaseks nn signature look-iks.

Kollektsioon on loodud tänapäeva naisele, kes soovib nautida naiseks olemist ja lasta endast välja sisemine printsess, kandes ajatult elegantseid rõivaid.

Mammu Couture’i värske kollektsiooni esitlus toimub Tallinn Fashion Weeki raames 16. märtsil kell 18.00 Tallinn Hilton Park hotellis.

Lisa kommentaar