3D-mood

Reedel, 22. mail esitleb moekunstnik Liisi Eesmaa oma müstilist 2015 aasta kevad-suvist kollektsiooni Hüperborea multimeedia klubi-teatris Erinevate Tubade Klubi.

Etenduse tarbeks valmivad Liisi Eesmaa ja arhitekt Sille Pihlaku koostööna unikaalsed peakatted – ulmelised nokad ja kübarad, mis on inspireeritud kiili tiibadest. Lisaks nii laserlõikuses valminud kui 3D-prinditud peakatetele toob moeetendus lavale esimesed omanäolised 3D-prinditud moeaksessuaarid, mida aitab teostada Shaperize.

“Idee kiili tiibadest tekkis uue kollektsiooni fookuses olevast Hüperborea müüdist. Hüperborea saarele pääses vaid läbi õhu ja visualiseerisin, kuidas imelised tiivulised olendid nagu kiilid transpordivad saarele jumalaid. Sille oma arhitektuurialaste teadmistega lahendas peakatete tehnoolooglise poole ja töötas välja 3D-joonised. Oodata on midagi väga erilist!” kirjeldab moedisainer Liisi Eesmaa moe-, arhitektuuri- ja 3D-maailma kohtumist.

Pärast moeshowd on kõik külalised oodatud tähistama Liisi Eesmaa sünnipäeva ürgse meeleoluga järelpeol, kus astuvad üles Faun Racket, HAŠŠ & Neozion ning DJ-d Kristopher Luigend (Haigla Pidu), Kaarel Valter (Kalamari Unioon), Rain Tolk (Kuukulgur Film), Madis Ligema (Välk) ja Tõnis Hiiesalu (Välk).

Piletid hinnaga 10€ on müügil Piletilevis.

Liitu sündmusega Facebookis
Vaata lisa www.fb.com/eesmaafashion

Lisa kommentaar