Ütle „JAH” New Vintage by Krissiga

Eestimaine ehtebränd New Vintage by Kriss on disaininud spetsiaalse ning erilise kollektsiooni pruutidele, et tuua välja BEST VERSION OF YOU – see kõige parem Sina nii pulmapäeval kui ka kõigil järgmistel aastatel.

Jah, tulevane abikaasa jumaldab Sind, pruutneitsid on kindlasti natuke kadedad ja Sina näed jumalik välja. Aga mis peamine – sel päeval oled ikka Sina ise ning Sa naudid sel päeval iga hetke. Have fun! Naera, tantsi, tähista! Lõppude lõpuks, ARMASTUS on ju see, mis paneb maailma pöörlema.

Meie, NVbyK naised, armastame, et elada ja elame, et armastada.

New Vintage by Kriss loob ajatuid ehteid, mis julgustavad naisi suurelt mõtlema, julgelt tegutsema ning elama täiel rinnal. NVbyK usub, et iga naise unikaalsus on väärt tähistamist ning esiletõstmist.

„Mõte pulmadeks mõeldud kollektsioonist juba mõnda aega õhus olnud. Viimastel aastatel on meie stuudiosse aina rohkem sattunud ka õnnest õhetavaid pruute ja paljud on küsinud, miks me midagi spetsiaalselt pulmadeks ei loo.

Nüüd tundus, et aeg on küps. Tahtsime luua ehted, mis oleksid helged, kerged ja naiselikud. Otsisime kive, mis tooksid esile kõige parema versiooni kandjast. Kasutasime põhiliselt kasvatatud pärleid, roosat kvartsi ja mäekristalli. Peale selle, et need kivid on ajatud ja väga naiselikud, on neil kõigil ka väga sobilik energia.

Pärlid sümboliseerivad puhtust, süütust, ausust, tarkust ja terviklikkust – kõike seda, mis on parim meie sees. Pärl on naiselikkuse, naiseliku veetluse ja ilu sümbol. Tema puhtad energiad mõjuvad hästi viljakusele, toetavad harmoonili suhteid

oma lähedastega ja loovad romantikat. Pole ime, et pruudid eelistavad tihti just pärlitest ehteid.

Roosa kvarts on südame kivi. Ta kannab endas tingimusteta armastuse energiat. Ta toob kandjas esile tema naiseliku poole, pehmuse, helluse, hoolitsuse ja rahu, loob õnnetunnet, romantilisi tundeid ja sensuaalsust.

Mäekristall loob südames emotsionaalset selgust ja puhtust. Ta toob rahu ja eemaldab negatiivsust. Peale selle on mäekristall võimas energiate võimendaja ja tasakaalustaja, viies kandja ja tema ümbruse energia nii harmoonilisse seisundisse kui hetkel võimalik ,” iseloomustab kollektsiooni NVb looja Kriss Eglite.

NVbyK pruudiehete kollektsioon on müügil eksklusiivselt NVbyK veebipoes, stuudios ning Goldtime’i Viru Keskuse kauplustes.

Lisa kommentaar