Uksed avas uhiuus moeaksessuaaride kauplus

Viru Keskuse esimesel korrusel on avanud uksed uhiuus moeaksessuaaride kauplus CUCU. CUCU näol on tegemist uue jaekaubamärgiga Eesti kaubandusmaastikul, mis pakub laia ja eksklusiivset valikut moemaailmale tuntud bränditooteid.

15951501792_75f5ed7d36_b

CUCU kaupluse tootevalikut iseloomustavad peamiselt tuntud moebrändide aksessuaarid – loomulikult suur valik käekellasid ning silmapaistev valik ehteid. Brändikelladest on kaupluses CUCU esindatud sellised nimekad kaubamärgid nagu Michael Kors, DKNY, Fossil, Skagen, Karl Lagerfeld, Marc by Marc Jacobs, Diesel, Calvin Klein, Emporio Armani ja mitmed teised.

CUCU juveelialast leiab säravaid ehteid teiste seas brändidelt Michael Kors, Calvin Klein, Emporio Armani, Skagen, Fossil ja Diesel. Täiendavat killukest sära ja glamuuri annavad juurde ka Ti Sento Milano, Buckley London ja Marmara Sterling.

„CUCU – mad about glamour on uueks sihtkohaks kõigile moehuvilistele ja uusi trende hindavatele inimestele,“ kommenteeris Megafort OÜ esindaja Aveli Kippari. Samuti lisas Kippari, et CUCU näol on tegemist hetkel Eestis esimese sedalaadi kontseptsiooniga kauplusega.

CUCU kauplus asub Viru Keskuse esimesel korruse aatriumis.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar