Üks geel, topeltjõud

Kaks ühes toodetega juhtub sageli nii, et õhinaga ostetud imetootel ei tule kummagi ülesande täitmine kuigi hästi välja. Kodumaise looduskosmeetikabrändi D`DIFFERENCE meestele mõeldud All Over Body Wash on siinkohal erand, mis teeb puhtaks nii juuksed kui ka naha.

ddformen

Mõnusalt mahedate mehiste nootidega geel (mõtle merele, metsale, märja puidu lõhnale) on võtnud endale ülesandeks pesta puhtaks nii nahk kui ka juuksed, säilitades sealjuures kummagi niiskustasakaalu.

Tegemist on keerulise eesmärgiga. Esmapilgul tundub, et juhtub üks kahest: kas nahk jääb väga kuivaks või ei saa juuksed korralikult puhtaks. Uurime järele.

All Over Body Wash geeli (120 ml, hind e-poes 18,90 €) kasutamine on nagu iga teisegi dušigeeli või šampooni puhul: toode tuleb kanda niiskele nahale, svammile või juustesse, seejärel masseerida geel vahule, pesta, loputada, kuivatada end ning panna riidesse.

Geeli koostis on kerge ning vahuaste mõõdukas. Pärast naha ja juuste kuivatamist on need värsked, puhtad ning meeldiva maheda lõhnaga. Nahk on hooldatud ja niisutatud ega kisu ebameeldivalt.

Põhjus on lihtne: D’DIFFERENCE’i kehapesugeeli on rikastatud aktiivsete niisutavate ainete, rahustava aaloe, pantenooli ning nahka pehmendava oliiviõliga. Kõik koostisosad on kehasõbralikud ja looduslikku päritolu ega sisalda parabeene, mineraalõli, värvaineid ega PEG, SLS või SLES ühendeid. Geeli on lisatud ka piisake mehelikku parfüümi, et saaksid pärast pesu värskena päevale vastu söösta.

All Over Body Wash geel sobib mehele kui ka naisele, kes hindab kvaliteeti, mugavust ja tõhusust ning armastab vannitoariiulil korda – mida vähem potsikuid, seda parem. Teisisõnu: see on toode, mis saab nii šampooni kui ka dušigeeli ülesandega laitmatult hakkama.

Tooteid saab osta: D´DIFFERENCE e-poest, Tallinna ja Tartu Kaubamajast, Stockmannist, I.L.U poodidest, Ylikooli apteekidest, Pillerkaar poest Solaris keskuses, Loverte e-poest.

Lisa kommentaar