Tõhus kevadine protseduur

Kas oled esimeste kevadiste päikesekiirte eredas valguses märganud, et näonahk on kuidagi väsinud ja põsed loppis? Nii, nagu tujugi muutub kevade saabudes paremaks, võib hoolitsuse tulemusena paraneda ka välimus. Üks sobilik protseduur selleks on RF lifting, mida käisime Delavue Ilukeskuses testimas ja uurimas.

delavue

Foto: Maksim Toome

Kohe pärast avarasse ja valgusküllasesse salongi sisenemist võtab teid oma hoole alla kosmeetik, kes sõbralikult uurib, milline on naha ja tervise olukord. See välja selgitatud ja puhkeasend sisse võetud, järgneb mahukas ja detailne protseduur. Kui kirjeldada seda kogemuse baasil, siis on eri faasides  tunded erinevad. Puhastus ja lõõgastav massaaž vahelduvad vaakumaparaadi üsnagi tuntava toimega  näonahal. Poolteise tunni jooksul kogete nii inimkäte lõõgastavaid puudutusi kui ka masina efektiivset toimet. Pärast näo-, kaela- ja dekoltee hooldust oleksite justkui puhkuselt tulnud, enesetunne on reipam ja ilme märksa nooruslikum. Paar päeva pärast protseduuri võib küll tunduda, et nahk on hell, kuid see tunne kaob peagi ning näoovaal näeb välja värskem ja on paremas toonuses.

Seda, mis täpsemalt näohoolduse ajal toimub ja mida kosmeetikud teevad, kirjeldab kuldsete kätega spetsialist Galina.

Protseduur koosneb 12 etapist.

1. Meigi eemaldamine (protseduuri tehakse puhtale näole)

2. Naha puhastamine geeli või piimaga

3. Koorimine (surnud rakkude eemaldamine)

4. Tooniku näole kandmine

5. Nahale spetsiaalselt selle protseduuri jaoks mõeldud kreemi kandmine

6. Töö aparaadiga 30 min

7. Näo pesemine veega

8. Tooniku näole panemine

9. Ampulli või seerumi näole panemine ja masseerimine

10. Maski näole kandmine (hoitakse peal 20 min)

11. Maski maha pesemine veega

12. Nahatüübile vastava kreemi ja silmakreemi peale kandmine

Vaakumsüsteem, mis on protseduuri põhiline toimemehhanism, tagab mehaanilise massaaži ja lümfidrenaažimassaaži. Peale selle stimuleerib kudede hapnikuga küllastamist ja pindmist verevarustust.

Kasutatav raadiosagedus suurendab  fibroblastide aktiivsust, mille tulemusena moodustub kollageen, soodustades kortsude silenemist. Mõnusa soojusega lisatakse kollageenitootlust veelgi. Sellepärast on hoolduse jätkuv toime märgata ka paar nädalat hiljem.

Seega sobib RF lifting  hästi vananevale nahale ja neile, kellel on probleemid nahatoonuse vähenemisega, kortsude-kurdudega (sealhulgas miimikakortsudega). Selle protseduuri toimel vähenevad silmaümbruse kotid ja kortsud, laienenud poorid ahenevad. Akne järgsed armid või laigud muutuvad vähem märgatavaks. Nahk saab uue virgutuse ja värskuse kaela ja dekoltee piirkonnas, millega tegeldakse väga hoolsalt. Topeltlõug, mida fotodelt või peeglist vaadates mõnel proual ahastus peale tuleb, töödeldakse rohkem trimmi.

Kindlasti tuleks enne salongi aega kirja pannes mõelda oma tervise seisukorrale ja sellele, kas on vastunäidustusi. Selle  protseduuri puhul on nendeks rasedus, rinnaga toitmine, implantaadid, onkoloogilised probleemid, diabeet, epilepsia ja värsked armid.

Pärast protseduuride kuuri (6-10 korda) paistab näoovaal selgem, topeltlõug ja kortsud on vähenenud, poorid ahenenud, nahatoon ühtlasem ja põsed pringimad. Mis siis muud, kui naeratades kevadele vastu!

Küsisime paar küsimust Delavue salongi juhatajalt

Tallinnas on palju kosmeetikasalonge, mille poolest teie eristute, mis on unikaalne?

Pöörame enim tähelepanu teenindusele, arvestame iga kliendi individuaalseid vajadusi. Lähtume tema eripärast, kas siis diagnoosist, allergiatest, ettekirjutustest, vastunäidustustest ja eelistustest. Pidevalt täiendame protseduuride riistvara, arendame end esteetiliste protseduuride alal ja erinevate koolitustega. Kasutame garanteeritult  parimaid professionaalseid kosmeetikasarju ja mesoteraapia preparaate sellistelt tootjatelt nagu Anna Lotan, Gigi, Algologie, Anesi, Christina, Opi, Dermahill, Jansen ja REPACELL.

Ilusamaks saamine võib üsna palju maksta, mida soovitate daamile, kellel pole rikast meest?

Kindlasti soovitan enda eest hoolitseda. Igale naisele leidub midagi taskukohast, näohoolitsuste hinnad algavad paarikümnest eurost. Meil on võimalik maksta ühe protseduuri eest sularahas või osta täispakett (2-3 protseduuri kuus). Kuna süsteemne ravi tagab parima tulemuse, soovitame tervet paketti. Ilupakettide eest maksmine on vastavalt kliendi soovile kas ettemaksuna või laenuga.

Enda eest hoolitsemine tõstab enesehinnangut, taastab eneseusu ja -armastuse, mis viib sageli ka positiivsete muutusteni nii era- kui ka tööelus. Huvitaval kombel avastavad seda ka mehed. Igal kuul liitub meiega  üha rohkem meessoo esindajaid, kes mõistavad, et hoolitsetud väljanägemine on samuti üks edukuse näitaja.

Uuri lisaks www.delavue.ee

Millist salongihooldust või protseduuri sooviksid, et me järgmine kord tutvustaksime? Anna sellest märku, kirjutades kommentaari või silvi@femme.ee.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar