Tõeline kullasära

6.oktoobril esitleb L’Oreal Paris esmakordselt Eestis Color Riche huulepulgakollektsiooni Gold Obsession. L’Oreal Paris on selle sügisese Pariisi moenädala meigipartner ja uued huulepulgad moenädala hitt-toode.

24-karaadise kullaga rikastatud Gold Obsession huulepulgakollektsioon ühendab endas 5 rikkalikku värvitooni ja luksusliku sära. Color Riche sarja uusim liige on loodud kaunistamaks naisi ka nende kõige erilisematel hetkedel. Kulla väljapeetus, ahvatlev värvidemäng ja siidine tekstuur loovad kutsuva koosluse, mille taustal on tunda erinevate õlide ja ainulaadsete värvipigmentide täiuslikku kokkumängu.

Jumestuskunstnike saladusi paljastav huulevärvipalett La Palette peidab endas aga lõputul arvul huulte erinevaid palgeid. Nõudlikule maitsele loodud La Palette koosneb ikooniliste Color Riche huulevärvide kuuest parimast palast, mille hulgast leiab nii matte kui ka sillerdavaid ja siidiseid toone. La Palette on saadaval kahes erinevas toonis – Nude ja Red. Nude palett on tõeline maiuspala roosade, beežide ja pruunikate toonide austajatele, Red seevastu võlub kütkestavate punastega. Toone omavahel segades on igaühel võimalik luua lõputult erinevaid huulevälimusi.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar