Tippjumestajate ilugala

Reedel, 4. detsembril, kogunes Mustpeade Majja suurejoonelisele iluõhtule üle 250 inimese. Eesti tippjumestajad Lana Vallo, Ksenia Ljashenko ja Zoja Nova Glow International Make-up Schoolist ja Glow Beauty Studiost näitasid alati toimivaid meigitehnikaid nii argipäevaks kui ka saabuvaks pühadehooajaks.

Tippjumestaja Lana Vallo soovitab talvehooajal eelistada jumestuses külma alatooniga värve ning jätta pronksja varjundiga tooted päikeseliseks perioodiks. Sinakas päevavalguses ning ka fotovalguse puhul näevad head välja näiteks roosaka alatooniga põsepuna, vanaroosa huulepulk ning hallid-külmemad ja pruunid-sinakad lauvärvid. Kõige aluseks jääb muidugi korras ja hoolitsetud nahk ning hästi tehtud meigipõhi. Viimase puhul peaks tähelepanu pöörama ka naha kaitsele külma eest, eelistades katvamat jumestuskreemi või mineraalset puudrit. Üheks praeguse hooaja meigitrendiks, millega pidudel särada, on aga erksad huuled.

Osavõtjad said õppida, kuidas teha laitmatut meigipõhja, saavutada perfektne kulmujoon ning panna huulevärv püsima, samuti käidi läbi erinevad meigistiilid, trendikast naturaalsest no make-up lookist glamuurse peomeigini. Glamuurset õhtut juhtisid säravad Liina Randpere ja Alina Privalova.

 

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar