Tallink täiendab luksusbrändide valikut

Tallinki laevade duty-free kauplused tõid esimesena Eestis müügile Inglismaa nahahoolduse lipulaeva ehk luksusbrändi Molton Brown.

Molton-Brown-laevakauplustes-Russian-Leatheri-sari

Fotol Molton Brown`i Russian Leatheri sari

Vaid esinduskaubamajades müüdavad ja viietärnihotellides kasutatavad Molton Brown’i tooted on lemmikuks mitmetele avalikkusele tuntud staaridele ja avaliku elu tegelastele. Lisaks on brändil 2013. aastast Briti kuningakoja sertifikaat ning kuningakoja ametliku tualett-tarvete varustaja staatus.

“Tallinki ilupoodide klient on nõudlik ja ootab tuntud laiatarbekosmeetika kõrval üha enam ka eksklusiivseid sarju,” rääkis Tallink Duty Free juht Aimar Pärna. “Meie sisseostuspetsialistid tegelevad igapäevaselt sellega, et leida uusi ja põnevaid brände, kellega koostööd teha. Eriti hea meel on meil selle üle, kui saame eestlastele kättesaadavaks teha mõne tuntud ja hinnatud brändi, kelle tooteid mujal Eestis veel saada pole.“

Londoni nahahooldusbrändi Molton Brown’i toodete hulka kuuluvad luksuslikud kehakreemid- ja koorijad, dušigeelid, seebid, vannivahud- ja õlid, parfüümid ning küünlad. Molton Brown’i tooted on tuntud eelkõige erilise lõhnavaliku poolest – ettevõtte üheks firmamärgiks on apelsini ja bergamoti lõhnaline kollektsioon, mis on ettevõtte viimase 30 aasta vaieldamatu bestseller.

Molton-Browni-apelsini-bergamoti-sari

Fotol Molton Brown`i apelsini ja bergamoti sari

Lisaks Molton Brown’ile lisanduvad lähiajal Tallinki pardakaupluste ja e-poe valikusse ka eestlaste seas armastatud meigibränd Urban Decay ning kosmeetikaettevõtte Estée Lauderi gruppi kuuluv kaubamärk Origins.

Molton Browni tooted on täna saadaval Tallink Grupi laevadel  Megastar, Star, Victoria I, Baltic Queen, Silja Serenade ja Silja Symphony. Lähiajal jõuavad tooted ka laevade Silja Europa, Galaxy, Baltic Princess, Romantika ja Isabelle pardale. Lisaks on tooteid peagi võimalik osta ka Tallinki veebipoest.

Lisa kommentaar