Täitesüstidest inspireeritud

Mis reedab sinu vanuse? Tõde vananemisest.

Kortsukesed siin ja seal ‒ need on märgid meie elukogemusest. Vananemine on loomulik protsess, kuid ometi on võimalik aega veidi pidurdada ja nautida elu värskemas nahas, kui seda ehk numbriline vanus aimata lubab.

Naha vananedes kahaneb ka hüaluroonhappe sisaldus, mis on naha loomulik komponent. Selle loomulik varu kahaneb ja nahk hakkab kaotama oma volüümi. Nahk kaotab prinkust ja kortsud süvenevad. Selle probleemiga võitlemiseks on paljud naised valinud tänapäeval küllaltki populaarseks osutunud hüaluroonhappe täitesüstid, mis taastavad toonuse ja vormi.

Naiste mured on väljakutseks

Kui Eesti naiste seas üliedukas vananemisvastane tootesari L´Oréal Paris Revitalift Laser on siiani võidelnud kortsude vastu, siis nüüd läheb Revitaliftʼi sari vananemismärkide vastases võitluses veelgi kaugemale ja võtab sihtmärgiks naha volüümi taastamise. Nimelt on L´Oréal saanud inspiratsiooni täitesüstidest, pakkudes naistele välja alternatiivi. Esimest korda on L´Oréal Paris loonud koostise, mis sisaldab kõrge kontsentratsiooniga hüaluroonhapet ning mis on kortsudevastase ja naha volüümi taastava toimega. Igapäevase hoolitsuse kaudu saab iga naine teha midagi enda naha volüümikuse ja toonuses näokontuuride heaks. Ja olgem ausad, lisaks sellele, et mõnusalt rutiinne nahahooldus nii hommikul kui ka õhtul on hea meie nahale, mõjub see positiivselt ka meie enesetundele.

Volüümikam ja pringim nahk

Revitalift Filleri sarja kuuluvad stiilselt pakendatud hüaluroonhappega Revitalift Filleri päevakreem ja seerum, mis annab põskedele volüümi, vähendab kortse ja taastab noorusliku välimuse.

fillertooted

Foto: L’Oreal

Selleks, et toodete headuses veenduda, on vaja neid proovida. Kuna liigitun enamvähem vanuselisesse sihtrühma (soovitatav alates 40. eluaastast), siis oligi mul võimalus neid uusi tooteid omal nahal proovida. Minu soov oli veenduda, et kas need imetooted suudavad veidigi turgutada minu talveperioodist väsinud ja kuivemapoolset näonahka. Võin kinnitada, et juba esimestel kreemitamistel oli märgata küllaltki tuhmi naha elavnemist – värskem olemine, hea niisutus ja parem toonus. Näljase ja januse näonaha puhul pole kahtlustki, et need tooted toimivad.

Kindlasti pole ükski toode iseenesest võluravim ning seega ei tõusnud ka minu põsesarnad märgatavalt kõrgemale. Samuti ei näidanud taandumismärke minu otsaesisel olev vankumatu murekorts. Siiski on järjekindlal kasutamisel oma mõju, sest peale selle, et nahk on nüüd katsudes pehmem ja elavam, on see ka puhtam ja pringim. Isegi pisikesed „kanavarbadˮ silmanurkades muutusid tasapisi pehmemateks ja seega ka vähem märgatavateks. Kui nüüd lisada nauditavale kreemitamisele veel värskes õhus viibimine, regulaarne liikumine, tervislik toit, hea uni ja mõnus suhtlemine, siis pole kahtlustki, et nii sisemine kui ka välimine ilu saavad positiivse boostʼi.

Mida Sina iseenda jaoks teed?

Minu jaoks on kreemi puhul oluline meeldiv, mitte eriti esiletungiv lõhn ja hea imenduvus. Selle poolest on need tooted laitmatud. Toodete värskendav lõhn ja nahale mõnus konsistents loovad tugeva pinna uue lemmiku tekkeks.

Ja nagu öeldakse – SA OLED SEDA VÄÄRT!

L´Oréali uus reklaaminägu on naiselikult kaunis ja andekas näitlejanna Naomi Watts, kes innustab naisi ennast rohkem väljendama, väärtustama ja märkama.

NAOMI WATTS PRESS RELEASE - EST_corrected2

Foto: L’Oreal

Vaata ka video tootereklaami tegemise telgitagustest:

Orienteeruv jaehind hüaluroonhappega Revitalift Filler päevakreemile ja seerumile 17 eurot.

Uue sarjaga on võimalik tutvuda Tallinna ja Tartu Kaubamaja ilulaval 23. märtsist-5. aprillini. Tooteesitlused ning nahahooldusspetsialistide konsultatsioonid toimuvad E-R 16.00-19.00 ning L-P 14.00-17.00

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar