Taevani küündivad ripsmed

Kelmikas pilk teeb igale naisele rõõmu, kas pole? Kui oled valmis näitama kõiki oma ripsmeid, siis proovi Maybelline New York’i uut ripsmetušši LASH Sensational, mis tagab erakordse ripsmekaare efekti ning kadestavad pilgud.

Lash Sensational - Model + product v2

Revolutsioonilisel LASH Sensational ripsmetušil on kuut tüüpi harjaseid, mis kõik töötavad ühise eesmärgi nimel – tuua esile sinu täiuslik ja mitmekordne ripsmekaar. Sisemised mikroharjased ulatuvad kõikide ripsmeteni ning välised harjased koolutavad ripsmeid ülespoole. Harja kumer kuju aga annab maksimaalse ligipääsu ripsmetele silma sisenurgast välisnurgani, eraldades ja koolutades need kaunilt kaardu.

LASH Sensational ripsmetuši koostises on esmakordselt kasutatud üliväikeses koguses vaha, et esile tuua sügavmust värvitoon. Tänu vedelale koostisele saab tušši ripsmetele kanda kiht kihi haaval. Tulemuseks on lehvikukujuline ripsmekaar – kõik ripsmed saavad kaetud tušiga, silma sisenurgast välisnurgani, nii all kui ka üleval.

Eriliselt avaldas muljet harja võime jõuda kõige pisemate ja õrnemate karvadeni, tulemuseks avatud ja ilmekas pilk ning rikkalik ripsmekaar. Ripsmetušš eraldas karvad imehästi, jätmata ripsmeid tükki, ning püsis peal terve päeva, säästes silmaaluseid tüütust mustast purust. Harja käsitsemine oli väga lihtne ning kaarja kujuga harjumine võttis vaid paar sekundit. Kokkuvõttes on tegu super ripsmetuššiga, mis tagab terveks päevaks värske pilgu.

Haara poeletilt kaunis pärliroosa pakend ja avasta selle erakordne sisu!

Jaanuaris ootavad kõiki huvilisi Viru keskuse aatriumis Maybelline´i ilukonsultandid, kes jagavad meiginippe, maalivad küüsi ning teevad personaalseid jumestuskoolitusi, mille kohta saad lugeda siit

Lisa kommentaar