Su käed on nii pehmed!

Millele sa mõtled, kui kuuled sõnapaari „luksuslik looduskosmeetika”? Kreemidele, mis teevad su nahale pika pehme pai? Testisime kodumaise looduskosmeetikabrändi Domina Elegans Cell Innovation sarja kätekreemi, ega pidanud selles pettuma – pudelisse on püütud mahe tekstuur, looduslik sisu ja pikaajaline mõju, tulemuseks siidine käepigistus, mis kestab terve päeva.

domina

Eesti luksusliku looduskosmeetika lipulaeva Domina Elegansi (rahvusvahelise nimega D`DIFFERENCE) sünnilugu ulatub juba enam kui 10 aasta tagusesse aega, mil Chemi-Pharmi asutaja dr Ruth Oltjer hakkas mõtlema sarjale, mis oleks samal ajal luksuslik ja väljapeetud ning mille tooted koosneksid looduslikest ainetest ning oleksid kiiresti imenduvad. Koostöös arstide ja biokeemikutega pandi paika põhiline idee ning asuti testima ja katsetama. Head tulemused väga kahjustatud naha taastamisel andsid Ruthile julguse ja enesekindluse kogu Domina Elegans sarja loomiseks.

Nahal, kui meie suurimal organil, on oma kaitsebarjäär ja -võime. Probleemid saavad alguse siis, kui viimane saab kahjustada. Seega on kreemide esmane ülesanne see taastada. Sealt edasi tuleb juba suurendada naha niiskussisaldust ja varustada nahka toiteainetega. Just see on ilusa naha võti ning Domina Elegansi Cell Innovation sarja kätekreemi 5D Enriched Hand Cream (60 ml, 37,90 eurot) kreedo.

Kuna olen loomult lillelaps, pööran suurt tähelepanu sellele, mida söön ning enda nahale kannan. Seetõttu on minu jaoks eriti oluline, et kreemid ja kosmeetika oleksid võimalikult naturaalsed ning nahale sobivad. Domina Elegansi tooted on looduslikku päritolu ega sisalda parabeene, silikoone, mineraalõlisid, PEG ühendeid ja värvaineid, mis on minu puhul kosmeetikatoodete virvarris orienteerudes oluliseks argumendiks.

Esimesena võlub mind kullakarva pakendisse valatud kreemi testides selle tekstuur. Kreemi on mõnus nahale kanda ning see imendub vaid sekunditega, jättes selle niisutatuks ning käed siidiselt siledaks.

Kreem on rikastatud hüaluroonhappe ja taimsete tüvirakkude ekstraktiga, mis on piltlikult öeldes naha looduslikuks jõujaamaks. Kasutades taimsete tüvirakkudega tooteid, suureneb naha kaitsevõime, paraneb jume, vähenevad jooned ja kortsukesed ning tõusevad naha elastsus ja toonus. Kõlab nagu igavese nooruse allikas, või mis?

Samuti sisaldab kätekreem siidiproteiine, mis lukustavad niiskuse, Surnumere mineraale, mis taastavad loomuliku kaitsevõime, ning looduslike õlide kokteili, mis toidab ja kaitseb. Üle ega ümber ei saa ka kätekreemi mõnusatest värsketest lõhnanootidest, mis sobivad hästi selle puhta ja õrna koostisega. Teisisõnu: see on kreem, mis pole raske, kleepuv ja rasvane, vaid õrn, mahe ning kerge nagu suvetuul, mis paitab ja niisutab sinu nahka ning muudab käest kinni hoidmise eriliselt mõnusaks!

Tooteid saab osta: Domina Elegans e-poest, Tallinna ja Tartu Kaubamajast, Stockmannist, I.L.U poodidest, Ylikooli apteekidest, Pillerkaar poest Solaris keskuses, Loverte e-poest.

Vaata lisaks Dominaelegans kodulehelt.

Lisa kommentaar