Stuudio Gram pop-up ehtegalerii!

Terve novembrikuu on stuudio Gram showroom kogemas uusi tuuli ja ammutamas elamusi Telliskivi Loomelinnakus. See on hea võimalus sel aastal jõulukingid aegsasti ning muretult välja valida!

LindaalAssiJewellery_foto_I.Kivisalu

Fotol Linda al-Assi looming, foto: Iris Kivisalu

Linna pulbitsevas keskuses näitavad oma ehteid Ettel Poobus, Linda al-Assi, Tohuto ja Merle Kasonen. Telliskivi Loomelinnakus on väljas kõik nende tuntud kollektsioonid, lisaks sekka uusi seeriaid, ainueksemplare, mudeleid ja värve.

Stuudio Gram liikmete loomingu märksõnadeks on väärismetallid ja -kivid ning klassikalised kullassepatöövõtted kombineerituna kaasaegsete tehnoloogiatega.

EttelJewellery_Arizona_LucaMeneghel

Fotol Ettel Poobuse ehted, foto: Luca Meneghel

Stuudio liikmete jaoks on oluline, et ehted on valmistatud nende endi poolt koostöös kohalike ettevõtjatega väikestes tiraažides, et tagada unikaalsus ning kvaliteet. Need ehted on loodud ajas vastu pidama ja kestma kauem kui hetkeemotsioon ning kannavad endas tihti olulist tähendust. Iga ehe on põhjalikult läbi mõeldud ja peegeldab autori käekirja, andes samas kandjale võimaluse väljendada oma isikupära julgel ja originaalsel moel.

Mine, tee endale ja oma lähedastele head meelt ning kosuta hinge aasta kõige pimedamal ajal ägedate ja ainulaadsete ehetega!

Pop-up ehtegalerii on loomelinnaku kaubatänaval avatud kuni novembri lõpuni. Alates 10.12 on neljapäeviti taas avatud stuudio Gram showroom, aadressil Hobusepea 2.

Pop-up ehtegalerii Telliskivi loomelinnakus on avatud: 29. november 2020
E-R 11.00-19.00
L-P 11.00-17.00
Asukoht: Telliskivi 60a/3, A-3 hoone 1. korrusel

Lisa kommentaar