Sinu parem nahk

Tõenäoliselt ei leidu naist, kes poleks mõelnud, et küll oleks tore, kui jumestuskreem ei toimiks üksnes ajal, mil seda kantakse, vaid omaks ka pikemat mõju, muutes naha välimuse kaunimaks ja tervemaks. Nüüd on see unistuste abimees olemas ja saadaval ka meie kaubanduses.

Better Skin Girl + product v3

Nimelt jõuab aasta alguses Maybelline New York’ilt müügile esimene jumestuskreem, mis ei aita nahka ainult visuaalselt ühtlustada, vaid avaldab aja jooksul mõju ka selle üldisele välimusele. Ehk: lisaks sellele, et jumestuskreem Better Skin peidab näonaha ebatäiused, parandab see aja jooksul ka naha kvaliteeti.

Nagu kindlasti isegi tead, peegelduvad kiire elutempo, stress ja väsimus ka näonahal, muutes selle pinge tõttu tuhmiks ja halliks. Lisaks võivad ilmuda vistrikud, nahk hakata punetama ning jume muutuda ebaühtlaseks. Tänu Better Skin’i eriti tõhusatele koostisainetele on võimalik kirjeldatud ebameeldivusi ennetada ja vältida: tegu on Maybelline´i esimese jumestuskreemiga, mis mitte üksnes ei varja nahaprobleeme, vaid aitab näonaha välimust ka pikemas perspektiivis paremaks muuta.

Parima tulemuse nimel kohtuvad uues jumestuskreemis nahka täiustavad vitamiinid, mikrotoitained ning pigmendid. Actyl C on C-vitamiini aktiivne derivaat ehk efektiivne toimeaine, mille toniseeriv, detoksifeeriv ja vabade radikaalide kahjustuste eest kaitsev toime muudab tuhmi ja väsinud jume taas säravaks. Provitamiin B5 toimib tõhusa niisutajana ja on pehmendavate omadustega – nahk saab tagasi oma mugavustunde ning vabaneb stressist. Mikrotoitained magneesium, tsink ja vask tasakaalustavad nahka, toimivad tõhusalt ebatäiuste vastu ja neutraliseerivad punetust. Loodusliku päritoluga pigmendid annavad hetkega ühtlase jume. Tulemus on täiuslik, püsides kogu päeva. Lisaks kaitseb Better Skin nahka UVB kahjustuste eest, sisaldades faktorit SPF 20.
Ilutoimetaja muljed
Jumestuskreemi tekstuur on mõnusalt siidine ja kerge, lõhn meeldivalt neutraalne.

Et Better Skin’i valikusse kuulub kaheksa erinevat tooni jumestuskreemi ning kaks peitepulka, leiab igaüks kerge vaevaga just omale sobiva kaaslase.

Kreemi on väga mugav peale kanda: see sulandub imeliselt nahaga ja seda on kerge hajutada, mistõttu ei pea muretsema inetute rantide pärast. Lisaks pisikeste vistrike, ebaühtluste ja punetavate kohtade varjamisele toimib Better Skin ülihästi ka tumedate silmaaluste puhul, peites suisa imeliselt väsimuse märgid.

Kreemile on mugav tupsutada põsepuna ja päikesepuudrit. Tulemus saab loomulik ning püsib veatuna terve päeva. Õhtusel meigieemaldusel jääb nahk pehme ja sile.

Rohkem infot toote kohta leiad www.facebook.com/MaybellineEestis

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar