Särtsakas puhastussari

Külm ja niiske ilm tähendab vaid üht – paksusid salle, kindaid ja mütse, rääkimata jalgu soojendavatest saabastest. Enda nägu me aga hoolimata  külmakraadidest tavaliselt kinni ei kata, mistõttu on õrn näonahk on igasuguse lisaturgutuse eest ülimalt tänulik. Just seda pakub Lõuna-Korea ilubrändi It’S SKIN uus särtsakalt tsitruseline puhastussari Citron. Tootesarja kuuluvad C- vitamiinist tulvil koorimisgeel, jumestuse eemaldamiseks sobiv puhastuskreem ja õrnalt puhastav vaht. Üheskoos taastavad tooted naha loomuliku jume, vähendavad pigmendilaikudest tingitud nahavärvi muutusi ja panevad naha taas särama.

Foto: Tootja

Näonaha tüübist olenemata aeglustub talvisel perioodil näo rasunäärmete talitlus, mistõttu väheneb nahka kaitsev rasukiht ning nahk muutub oluliselt kuivemaks. It’S SKIN Citron tootesarja peamisteks koostisosadeks on Yuzu ekstrakt ja roheline tee, mis toniseerivad nahka ning on kirgastava ja poore ahendava toimega. Jaapanis metsikult kasvav tsitruseline Yuzu on nahka rahustava toimega, samal ajal kui roheline tee on aga eelkõige tuntud enda antibakteriaalse ja antioksüdatiivse toime poolest. Lisaks sisaldab see ka rohkelt kasulikke B-, C- ja E-vitamiine.

Teistest tsitruselistest (nagu sidrun ja astelpaju) saadav C-vitamiin aitab hoida näonaha pehme, sileda, elastse ning terve väljanägemisega. Selle üheks põhjuseks on kindlasti naha sidekoe, sh kollageeni tootlikkuse otsene seos C-vitamiini olemasoluga, sest askorbiinhappeta ei saa uut kollageeni tekkida. Kui nahka piisavas koguses C-vitamiiniga toniseerida, näeb see oluliselt noorem ja säravam välja.

It’S SKIN näohooldustooted on saadaval Tallinna ja Tartu Kaubamaja iluosakondades, suuremates Apotheka apteekides, I.L.U. kauplustes ning Tradehouse’i veebipoes aadressil www.tradehouse.ee, samuti It’S SKIN veebipoes aadressil www.itsskin.ee.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar