Puidust ilu

Tanel Veenrel on valminud uus kõrvarõngaste kollektsioon, mille muudavad eriliseks kahel moel kantavad ehted. Neil ehetel on kaks nägu ‒ väärispuidune ning värviline või metalne. Nõnda saab valida vastavalt stiilile või tujule külje, mida parasjagu maailmale näidata. Nii nagu on looduses iga puuleht erinev, on ka selle seeria iga kõrvarõngas unikaalne. Sellest ka seeria nimi GINKO ehk hõlmikpuu. Uue kollektsiooni märksõnaks on taaskasutus.

TanelVeenre_GINKO

Foto: Tanel Veenre

Ehteseeria „GINKO” on sündinud koostöös Eesti vibutootja Falcoga. Pärnus paiknev Falco on tegutsenud juba üle 25 aasta, olles tänaseks üks juhtivaid sportammukaarte tootjaid maailmas. Falco tooted on tõelised kunstiteosed, mis valmivad Pärnu töökojas käsitööna.

„Minu inspiratsiooniks selle kollektsiooni loomisel olidki nende vibude tootmise puidujäägid, mis annavad kõrvarõngastele põneva pinges vormi ja tekitavad imelisi värvimänge. Väga hea meel on näha, et Eesti loomemajandusettevõtted teevad üha rohkem omavahel koostööd ja kindlasti panustan sellesse koostöösse jätkuvalt ka ise,” rääkis Tanel Veenre.

TanelVeenre_GINKO_4-1024x964

Ehtekollektsiooni materjalideks on väärispuit ja hõbe. Peale kõrvarõngaste kuuluvad seeriasse ka väärispuidust mansetinööbid. Kaks-ühes kõrvarõngakomplekti hind on 75 eurot. Seeria „GINKO” ehted on saadaval nii Tanel Veenre veebipoes www.tvj.ee kui ka Embassy of Fashion stuudiopoes (Tatari 6), kuhu võib minna uudistama tööpäeviti kell 10.00‒18.00. Samas on saadaval ka Taneli üks populaarsemaid ehtekollektsioone „BATWOMAN”, mis on pühade eel täienenud värviliste eksemplaridega.

Tanel Veenre on rahvusvaheliselt tunnustatud ehtekunstnik, kelle omanäolise käekirjaga kollektsioone on tutvustatud ehtegaleriides üle maailma, Berliinist Bangkokini ja Amsterdamist Santiagoni.

Lisa kommentaar