Pilkupüüdvad aksessuaarid!

Iga naine teab, et aksessuaarid on võluvitsaks, millega olemasolevale garderoobile hõlpsasti “iluoperatsiooni” teha saab. Pilkupüüdev käekott või übertrendikad päikeseprillid on lihtsaks vahendiks, kuidas oma väljanägemisele kevadist värskust ja sära juurde anda. Seejuures tervet riidekapi sisu välja vahetamata ja pangakontot tühjaks tõmbamata.

Siidisall

Kena sall on midagi, mida saab kaela ümber kanda ja millega ennast salakavala kevadtuule eest kaitsta. Salli saab aga ka pähe sättida ja ehtimiseks käekoti ümber siduda. Niisiis jagub kasutamisvõimalusi küllaga! Kätlin Kaljuvee teeb imeliste piltidega ja kaunites värvitoonides salle ja need leiad siit. Soodsama hinnaklassiga salle või piiluda aga näiteks siit.

Päikeseprillid

Mängi vormidega ja katseta midagi, mida Sa varem katsetada pole söandanud. Enamusel meist on oma kindel päikeseprillimudel, mida kanda armastame ja mille juurde ikka ja jälle tagasi tuleme. Väga tore! Sa võid oma aviatoreid või kandilisi hommikueine-Tiffany-juures-päikeseprille edasi fännata, aga anna sel kevadel võimalus ka mõnele teisele raami- või klaasitüübile. Femme kavatseb sel aastal kevadpäikese näiteks suurte ja ümarate päikeseprillidega vastu võtta. Ümarad päikeseprillid leiat siit.

Kõrvarõngad

Aksessuaaride puhul üldse, aga eriti just ehete puhul pea meeles, et kvaliteet tuleb alati enne kvantiteeti. Usu, kolme-nelja hästi valitud ja just sinuliku ehtega saab tegelikkuses väga kenasti hakkama nii tööl, suvel välikohvikus limpsi lakkudes kui ka oma lemmikhärraga peenele õhtusöögile minnes. Sa ei vaja karbitäite viisi plastmassi või odavat metalli, et ennast kaunistada. Piisab mõnest, aga see-eest korralikust ehtest. Need vähesed kuud, mil me siin pakase, lörtsi või vinguva põhjatuule eest suure mütsiga oma peanuppu ja kõrvu kaitsma ei pea, on lausa kohustuslik oma ilusaid kõrvarõngaid ilmarahvale näidata. Femme näiteks jumaldab Tanel Veenre elurõõmust pakatavaid värvilisi marja-kõrvarõngaid ja isikupäraseid Kaia Saarna ehteid. Kaunid kõrvarõngad leiad ka siit.

Peakaunistus

Ausalt, terves universumis pole ühtegi põhjust, miks Sa ei peaks sel kevadel mõnda hunnitut juuksekaunistust või peaehet kandma! Lillepärjad, juuksenõelad, juukseketid, nikerdustega klambrid ‒ valik on külluslik ning saadaval on igas hinnaklassis tooteid. Femme lemmikuks on otse loomulikult alati kodumaine disain. Vahvaid juuksekaunistusi teeb näiteks ÖÖVÖÖ ja Femme on paduvaimustuses Katriini muinsjutulisest loomingust! Imekauni lillepärja leiad siit.

Seljakott

Kas Sina mäletad, millal viimati seljakotti kandsid? Ja me ei räägi siin hardcore matkakotist, millega võiks lõunanabale seiklema minna, vaid ikka sellisest tütarlapselikust ja ägedast seljakotist, mis möödakäijatelt imetlevaid pilke röövib! Armas seljakott on äärmiselt praktiline lahendus kevadeks ja suveks, kui ringikäimist on palju, ning lisaks fotokale, heale raamatule (kevadel ei tea kunagi, millal saab mõnes välikohvikus nina päikese poole keerata, kooki maiustada ja raamatut lugeda!) peaks kotti ära mahtuma veel ka kõik need ülejäänud tuhat ja üks hädavajalikku vidinat. Naine, kel õhuline kleidike või moekas playsuit seljas, mugavad baleriinad jalas ja nunnuroosa seljakott seljas, saab Femme käest igatahes stiilsuse eest maksimumpunktid, mida saad osta siit.

Kohver

99% eestlastest reisib kevadel ja suvel kuhugi. Kas siis maale vanaemale külla, mõnusasse kuurortlinna kodumaisest puhkusemelust osa saama või hoopis Vahemere äärde head pastat ja sooja päikest nautima. Igatahes reisimist ja asjade pakkimist jagub! Ja miks mitte pakkida oma kihvtid asjad eriti kihvti kohvrisse! Värvikireva ja mustriküllase kohvri suur eelis on, et Sa leiad selle näiteks lennujaamas pagasit kätte saades hõlpsasti kõigi nende mustade kohvrite hulgast üles. Vinge kohvri leiad siit.

 
Lisa kommentaar