Pikk vs lühike

Igal sügisel tuleb üks laine, mis uhub minema pikad juuksed, tuues asemele omanäolised poisipead. Alanud hooajal on sellise julgustükiga hakkama saanud nii mitmedki staarid ning siinkohal vaatamegi, kui värske tundub olemine pärast pikast juuksepahmakast loobumist.

Carmen Kass
Kõige radikaalsema muutusega on saanud hakkama meie oma esimene supermodell, kes alles hiljuti käis ringi pikkade blondide kiharatega. Ei enam, näitavad kõige värskemad fotod, sest juba mõned nädalad ehib Carmeni pead lühike poisipea, mis lisaks pikkusele muutnud ka värvi. Carmen on varemgi sellise tembuga hakkama saanud ning alati on kameeleonimäng saanud positiivse vastukaja. Tekitades kiusatuse Carmeni muutusega kaasa minna, on see vist parim kompliment, mida uue lõikuse puhul öelda saab.

Emma Watson
Filmisaaga “Harry Potter” staarid on märkamatult suureks sirgunud ning võitlevad selle eest, et jääda publikule silma ka teistes rollides. Mis oleks parem viis, tõestamaks oma täisikka jõudmist, kui võtta ette radikaalne samm ning oma pikad juuksed poisipea vastu vahetada? Emma Watson seda tegi ning muutus üle öö tütarlapsest naiseks.

Keira Knightley
Veel üks briti juurtega staar otsustas oma juusteraskust vähendada ning seda jällegi väga seksikal moel. Keira, kes on ka varem kandnud poisipead, otsustas seekord klassikalise bobi kasuks, mis pehmendab tema näojooni ja lisab naiselikkust muidu nii kleenukese olemusega staarile.

Rihanna
Rihanna on alates karjääri algusest järk-järgult oma juustepikkust lühendanud ja omanud päris poisipead ehk juba aasta jagu. Seetõttu pole tegemist värske muudatusega, kuid kuna Rihanna on pannud aluse trendikale kukeharjale, mis leiab üha enam järgijaid, ei oleks lühikeste juuste galerii temata täiuslik. Tegemist on soenguga, mis võimaldab väga mitmeid kandmisviise ja see ongi peamiseks põhjuseks, miks kõige julgemad meist on Rihannat järginud.

Kuidas valida lühikest lõikust?
• Vastupidiselt levinud arvamusele, et juuksuritele ei meeldi, kui neile läheneda, foto näpus, on see tegelikult väga hea abimees. Viimase variandi puhul on kindel, et ei tule mingeid arusaamatusi.

• Lisaks saab juuksur öelda, kas sinu näokuju ja juustetüübiga on üldse mõtet antud soengut lõigata, sest kõigi juuksed hoiavad isemoodi ning kahjuks ei ole alati võimalik samasugust tulemust saavutada.

• Lühikesed juuksed sobivad kõigile ja üllatuslikult on just pikad kiharad need, mis tegelikkuses kaunistavad vaid väheseid.

• Kui sul pole julgust teha sama kardinaalset muutust kui Emma, võid valida vahepealse pikkuse ning minna lühemaks järk-järgult. Iga muutus mõjub välimusele värskendavalt.

Carmeni pilt näppu ja juuksurisse!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar