Ookeani aarded

Swarovski teeb kingituse kõigile naistele ning esitleb uut kevadsuvist ehtekollektsiooni „Sea of Sparkle”, mille inspiratsiooni allikaks on ookeanisügavuste maailm.

Swarovski

Fotol supermodell Miranda Kerr

Säravad uudised lisavad originaalsust puhkuserõivastele ja näevad päevitunud nahal suurepärased välja. Kollektsiooni kuuluvad teosed on loodud uhketest kividest ning erinevad romantilise disaini poolest. Ehted on veealuse maailma hurmavates värvides: taevasinises, türkiissinises, korallpunases, türkiissinise värvi virvendavates alatoonides, akvamariinis ja erksas roosas. Kollektsiooni võtmekujudeks on merekuvandid: merihobukesed, merekarbid ja meritähed, mis kaunistavad kaelakeesid, käevõrusid ja sõrmuseid.

Käevõrud Stardust ja Slake on sel hooajal kokku punutud üheks ja inkrusteeritud uue unikaalse lihvi saanud kristalliga Slake Dot. Neid saab kanda eraldi või täiendada teiste Stardust käevõrude ja kõrvarõngastega koos Slake ripatsitega, et tekiks eredam pilt. Virvendavad topeltkäevõrud ja kaelakeed võimaldavad koostada kõikvõimalikke kombinatsioone.

Kristallikülvid on sobilikud nii kontoris kui ka restoranis ja rannas. Ereda kuvandi loomiseks tasub kombineerida minimalistlikud ehted eredamate ja väljendusrikkamatega. Säravateks kevadpäevadeks ja soojadeks suveõhtuteks sobib kõige paremini kerge elegantne stiil – mõned lihtsad boheemlikud ehted või üks suur aksessuaar. „Ehete abil on päeva jooksul kerge ilmet muuta. Päeval kannad midagi lihtsat, aga õhtul lisad sädelevate ehete erksust. Romantiliseks õhtuks saab valida virelevaid kõrvarõngaid, mis rõhutavad kaela siluetti, aga õhtupeoks – viimaste hooaegade tipu – erksate ja julgete käevõrude ja sõrmuste kombinatsiooni,” annab nõu Olga Belozertseva, AS Baltic Imports ehk Swarovski brändi ametliku esinduse tegevdirektor Eestis.

Vaadake videot, kus supermodell Miranda Kerr rääbib, kuidas kanda erinevaid Swarovski ehteid.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar