Ood siledale lõuale

Olgem ausad, vahel on päris raske pidada kinni lubadusest pesta enne magamaminekut meik maha ning puhastada, kreemitada ja poputada oma õrna näonahka. Suure tõenäosusega on mehed hommikuti sama aeganõudvas olukorras, kui kavasse kuulub näopesu ja raseerimine. Eestimaine looduskosmeetika bränd D`DIFFERENCE on leidnud lahenduse.

DDFM_720x480

Foto: Tootja

D`DIFFERENCE’i Face Wash&Shaving Gel (hind e-poes 20,90 €) on kaks ühes abiline meestele, kes hindavad mugavust ja kiirust. Tegu on geeliga, mis teeb näo puhtaks ning lõua siledaks.

Geeli proovides jääb esimesena silma selle kerge koostis, mis paneb hetkeks kahtlema, kas tegu on habemeajamiseks piisavalt võimsa vahendiga. Selgub, et tegu oli asjatu hirmuga. Niiske nahaga kokku puutudes muutub geel masseerides kreemjaks vahuks.

Peale selle, et õrn vahukiht eemaldab rasu ja päeva jooksul kogunenud mustuse, on see ka habemeajamisel igati asjatundlik abimees.

diff_men

Soliidses kuues geel on looduslikku päritolu, ei sisalda parabeene, mineraalõli, värvaineid ega PEG-, SLS- ja SLES-ühendeid. Keemia asemel kuulub võim hoopis õrnatoimelistele puhastavatele ja niisutavatele ainetele: oliiviõlile, pantenoolile ning Aloe vera’le, mis tagavad pehme ja sileda naha, vältides kuivust ja ärritust.

Pärast näo loputamist ja kuivatamist on nahk puhas, pehme ja kergelt õhetav (õhetus möödub umbes poole tunniga). Protseduur on kiire ja meeldiv ning näopesuga kaasnev värskus ja looduslike nootidega lõhn (mets ja meri) püsis terve päeva.

PS! Kuigi geeli vahuaste ei anna päris jõuluvana habet meenutavat mahtu välja, on tegemist hea ideega, mida jõuluvana kingikotti poetada.

Tooteid saab osta: D´DIFFERENCE e-poest, Tallinna ja Tartu Kaubamajast, Stockmannist, I.L.U poodidest, Ylikooli apteekidest, Pillerkaar poest Solaris keskuses, Loverte e-poest.

Lisa kommentaar