Loodussõbralikud aksessuaarid

Disainerid Karl Annus ja Kairi Lentsius on tulnud välja koostööga – valminud on Framed by Karl x LENTSIUS mansetinööbid nimega “Ankur” stiilitundlikule särgikandjale.

karl

Foto: Jana Solom

Ehted valmivad käsitööna Kairi Lentsiuse disaini põhjal ning materjalina kasutatakse Framed by Karli prillitootmisest üle jäävat materjali – käsitsi liimitud väärispuidust vineeri. Puidust prillide kandjatel on nüüd põnev võimalus täiendada riietust sobivate mansetinööpidega, sest “Ankrud” valmivad seitsmest eri puidust.

“Soov ja vajadus prillitegemise jääkidest midagi ilusat ja praktilist valmistada tekkis juba mõne aasta eest, sest esimestest prillidest saati ei ole ma väärtuslikke jääke tahtnud lihtsalt prügikasti visata. Kairi Lentsiuse disainitud mansetinööp “Ankur” on täpselt sobiv toode, mida prillitootmise ülejääkidest toota,” räägib Framed by Karli asutaja ja disainer Karl Annus.

karlprillid

 

Lisaks Lentsiusega koostöös valmivatele mansetinööpidele on Framed by Karli kollektsioonis ka klassikalise vormiga 925 prooviga hõbedast ja väärispuidust mansetinööbid ning minimalistlikud kõrvarõngad. Ideaalsed aksessuaarid nii eraldiseisvalt kui ka komplektina paarikesele, kes tahab silma paista.

Framed by Karl x LENTSIUS mansetinööbid ja kõrvarõngad on saadaval vaid Framed by Karli stuudios Tallinnas, Telliskivi 57 ning veebilehel framedbykarl.com ning brändi tegemistega saab end kursis hoida ka Facebooki vahendusel aadressil facebook.com/framedbykarl/.

Lisa kommentaar