Laboris tehtavad tervisepaketid kolisid internetti

Regulaarne tervise kontroll tuleb kasuks igas eluetapis. Heast tervisest saadav südamerahu on hindamatu väärtusega, olgu tegemist lapse, vanaema, vanaisa või iseenda tervisega. Korrapärast tervisekontrolli silmas pidades on synlab’i laboriarstid koostanud mitmeid, valdavalt ennetusliku iseloomuga laborianalüüside pakette. Eripäraseks muudab teenuse asjaolu, et enamik teenuse tarbimisega seotud tegevusi on kättesaadavad internetis. Pakettide sisuga tutvumine, tellimine ja hilisem vastuste vaatamine toimub portaalis www.synlab.ee. Laborisse peab kohale minema vaid vere andmiseks ja vajadusel konsultatsiooniks.

synlab.ee

 

Valikus on mitmeid üldise tervisliku seisundi kontrollimiseks mõeldud pakette. Terviseriski pakett annab 13 analüüsi abil ülevaatliku hinnangu võimalike (varjatud) terviseprobleemide esinemisest – infektsioonid, põletik, aneemia (kehvveresus), lipiidide (nt kolesterooli erinevad vormid) ning süsivesikute ainevahetushäired (sh suhkruhaigus) jne. Lisaks hinnatakse ka organismi raua ja vitamiin D varusid. Soo- ja vanusespetsiifilisi näitajaid saab kontrollida 40+ mehe või 50+ naise lisapakettidega. Unustatud ei ole ka lapsi, kellele on pühendatud spetsiaalne terviseriski pakett. Aktiivsete eluviiside harrastajatele sobib populaarne tervisesportlase pakett, kus on üldist tervislikku seisundit hindavad analüüsid kombineeritud mitmete lihaste seisu, mineraalainete taset ja võimalikku ülekoormust näitavate testidega. Südame tervist aitab hinnata 11 analüüsist koosnev südamepakett. Nagu nimedki ütlevad, saab mineraalainete ning vitamiinide ja mikroelementide pakettide abil teada, millised on vastavate ühendite tasemed veres. Spetsiifilisemate kõhuprobleemide puhul aitavad põhjusi selgitada laktoosi- ja gluteenitalumatuse pakett ning kõrvetiste pakett. Sobiliku paketi valikul või analüüsivastuste selgitamisel saab kasutada synlab’i laboriarstide abi. Paketid ja konsultatsioon on tasulised, paketi hinna sisse kuulub vere võtmine.

Verd saab analüüsideks anda synlab’i laborites üle Eesti: Tallinnas, Tartus, Viljandis, Jõhvis, Narvas, Võrus, Elvas ja Põltsamaal.

www.synlab.ee teenust osutab Quattromed HTI Laborid OÜ. Tegemist on üle 20-aastase kogemuse ning hetkel ühe Eesti suurima meditsiinilaboriga, kelle igapäevaste klientide hulka kuulub suur osa Eesti perearstidest, palju eriarste ning erinevaid meditsiiniasutusi. Käesoleva aasta mais vahetab Quattromed HTI oma nime ning hakkab kandma oma emafirma, Euroopa suurima laboriketi synlab, nime.

Pakettide sisu ja tellimine: www.synlab.ee, teenuse lisainfo klienditoe telefonil 17123 või klienditugi@synlab.ee.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar