KUMA üllatab tiivulistega

Kodumaise disainibrändi KUMA Design ehete kollektsioon “Wings of Change” on maandunud, et värskendada ja äratada talveunest Eesti naiste garderoob!

KUMA-outfit-inspiration

Fotod: Kerti Pahk

Uus kollektsioon on inspireeritud õrnema soo esindajatest ning naiseks olemise ilust ja valust. Muutused on lahutamatu osa elust – igaühel meist on erinev teekond, kuid ühtlasi on elus murdepunkte, millega puutuvad kokku kõik hinged. Lisaks liblikate mudelitele tutvustab Kuma Design esmakordselt ka linnukeste ja mesilaste kujulisi mudeleid oma tootevalikus.

KUMA_swallow_brooch_Piece of Freedom_model

 

Kollektsiooni värvipalett on kontrastne sümbioos kirgastest ja pastelsetest kevade toonidest ning mahedatest ja neutraalsetest talve varjunditest. Tähistamaks peagi saabuvat Vabariigi aastapäeva, maandus uue kollektsiooniga Kuma liblikate pessa ka üks sini-must-valge suitsupääsuke, aitamaks Eesti naistel vaba ja iseseisvana oma unistuste suunas lennata.

KUMA-outfit-inspiration-paasuke

 

“Iga naine läbib oma eluteel murrangulisi perioode nagu näiteks esimese armastuse liblikad kõhus ja emaks saamise teekond. Nendest kogemustest inspireerituna sümboliseerivad kõik aksessuaarid teatud olulisi muutusi, millega puutuvad kokku enamik naisi oma elu jooksul, ”kirjeldab Kuma Design asutaja ja loovjuht Mari Ojasaar uut kollektsiooni kui liblika metamorfoosi.

KUMA_honeybee_brooh_Sunset Catcher_model

 

Kuma Design on kunstnik Mari Ojasaare loodud aksessuaaride bränd, mis on loodud kaasaegsele naisele, kes hindab naiselikku ilu, kuid tahab samal ajal särada ja eristuda vaid talle unikaalsel viisil. Inspireeritud loodusest, valminud käsitööna Eesti käsitöömeistrite hoolsa pilgu all ja toodetud keskkonnasõbralikult – Kuma Design taaselustab vanu traditsioone ning suhet loodusega, tuues killukese loodust meie igapäeva garderoobi.

Lisa kommentaar