Kultuslik parfümeeria kauplustekett avas uksed

Rahvusvahelisel iluareenil tuntust kogunud haute parfumerie kauplustekett Créme de la Créme avas Viru Keskuses oma Eesti esimese kaupluse.

creme_tallinn_004

Créme de la Créme pakub valikut haruldasi ja isikupäraseid parfüüme, samuti kvaliteetseid meigitooteid ning tipptasemel naha- ja juuksehooldusvahendeid. Uus kauplus toob Eesti turule esmakordselt selliste legendaarsete parfüümimajade loomingu nagu Editions de Parfums Frederic Malle, By Kilian, Caron, Diptyque, Byredo, Maison Francis Kurkdjian, jt.

Créme de la Créme’i tegevjuhi Andrius Remisevskise sõnul valiti Tallinn uue butiigi avamiseks just seetõttu, et tegemist on meelelt väga modernse linnaga, mis on avatud uutele maailma trendidele. „Külastasime Tallinnat eelmisel aastal ning siis sündiski otsus leida Créme de la Créme’i jaoks parim kaubanduspind ning tuua butiik ka Eestisse,“ kommenteeris Remisevskis. “Kaupluse põhjamaine sisekujundus ja seda täiendav esinduslik kaubavalik sobib suurepäraselt Tallinna vaba ja loova olemusega.”

Créme de la Créme’i kauplustekett kuulub Beauty Monitor 2013 andmetel 10 maailma kõige uuenduslikuma edasimüüja hulka olles edetabelis esindatud selliste legendaarsete kaubamajadega nagu Liberty and Selfridges Londonis, Barney’s New Yorgis ja Colette Pariisis. Créme de la Créme kaupluseid on tunnustatud ennekõike oma novaatorliku ja kontseptuaalse lähenemise poolest, samuti on Créme de la Créme’i kaupluste sisekujundusi esile tõstetud mitmes maailma juhtivamas sisustusväljaandes.

Uus Créme de la Créme’i kauplus asub Viru Keskuse esimesel korrusel.

Lisa kommentaar