Koorijate koorekiht

Kuuldes sõna „näokoorija”, võivad nii mõnelgi naisel joosta üle selja judinad ja tekkida küsimus, kas pärast seda on siis nägu üleni punane? See on asjatu hirm. Kodumaise looduskosmeetikabrändi D`DIFFERENCE näokoorija 4D Delicate Smoothing Exfoliator on nahal pehme kui sulg, kuid teeb oma tööd pühendumusega ja 100% tulemuslikult.

Milleks üldse nahka koorida? Peamine põhjus on surnud naharakkude eemaldamine. Koorimise käigus uhuvad koorija ja vesi nahalt vanad rakud, ühtlustavad jume ja muudavad naha kreemide, seerumite ja teiste näohooldusvahendite toimele vastuvõtlikumaks. Teisisõnu on see naha ilu ja nooruslikkuse säilitamise võti.

Üks hea näokoorija peab tegema oma tööd hästi, kuid olema sealjuures naha vastu õrn. Just see on ka põhjus, miks näol ei tohi kasutada kehakoorijaid. Nende koostis on tundlikule nahale liiga karm.

Kui D`DIFFERENCE hakkas välja töötama näokoorijat 4D Delicate Smoothing Exfoliator (75 ml, hind e-poes 28.50 €), viidi läbi uuring, mille käigus küsisid naistelt, millist koorijat nemad eelistavad, kas teradega või hapete/ensüümidega? Valik langes 60:40 terade kasuks. Et pakkuda suurepärast toodet võimalikult paljudele kaunitele naistele, loodi koorija, kus on sees nii koorivad terakesed kui ka jumet kirgastavad happed.

DDIFFERENCE 4D Delicate Smoothing Exfoliator 75 ml with box

Avades 4D Delicate Smoothing Exfoliator näokoorija tuubi, tunnete selle mahedat värsket lõhna, mis muudab vannitoa hetkega lõõgastavaks spaaks. Näokoorija aroom ei ole liialt tugev ja pealetükkiv, vaid täpselt paras. Terakesed, mis nahal tegutsevad, on õrnad ja asjatundlikud.

Koorija kasutamine on imelihtne. See tuleb kanda niiskele nahale ning teha paariminutiline massaaž, jättes seejärel koorija kuni viieks minutiks toimima. Kui ei ole soovi naha pinda mehhaaniliselt hõõruda, kanda paks kiht toodet nahale ja lasta sel maskina 3–7 minutit tegutseda.

Nägu loputades tuleb tõdeda, et nahk on sametine nagu virsik ning ärritusest ja punetusest pole märkigi. Nahk on rahul, sile ja pehme. Tundliku, kuiva või vananemistunnustega naha korral võiks koorijat kasutada 1–2 korda nädalas, rasuse või seganaha korral aga 2–3 korda nädalas.

Siidise tulemuse tagab piimhape koos hibiski kroonlehtedest saadud happega, need ühtlustavad jumet, vähendavad rasueritust ning jooni ja kortsukesi. Aktiivsed niisutavad ained aga taastavad naha ühtlase struktuuri ja tugevdavad kaitsevõimet. Vees lahustuvad babassu ja avokaado õlid lisavad pehmust. Kaastoorõlist saadud terad tagavad tõhusa, kuid õrna koorimise. Looduskosmeetikale omaselt ei ole näokoorijas parabeene, mineraalõli, PEG-, SLS- ja SLES-ühendeid ega värvaineid.

Kui te pole varem näokoorijat kasutanud või pole selle mõttekust mõistnud, soovitame D’DIFFERENCE’I 4D Delicate Smoothing Exfoliator’ile võimalus anda. Uskuge meid, te ei pettu! Vastupidi – värske jume muudab igal naisel tuju heaks.

Tooteid saab osta: D´DIFFERENCE e-poest, Tallinna ja Tartu Kaubamajast, Stockmannist, I.L.U poodidest, Ylikooli apteekidest, Pillerkaar poest Solaris keskuses, Loverte e-poest.

Lisa kommentaar