Klassikalise punase huulepulga võlu

Me kõik oleme elus erineval hetkel kogenud klassikalise punase huulepulga võlu. Punane huulepulk on just see, mida naised eelistavad oluliste sündmuste puhul, kui soovivad end tunda erilise ja soovivad olla tähelepanu keskmes. Milles siis ikkagi peitub klassikalise punase huulepulga võlu?

huulepulk

Foto: pexels.com

Punane huul on kui ehe, mis kaunistab naist tuues esile tema kauni salapärase poole. Punast värvi võib pidada armastuse ja sensuaalsuse märgiks, seda kannavad enesekindlad ja julged naised, kellel on kõrge enesehinnang ja kes teavad oma väärtust. Punast huult võib pidada teatud mõttes ka seksikuse sümboliks, mille on kuulsaks muutnud läbi ajaloo erinevad näitlejad, lauljad ja teised staarid, kes on seda mõnes filmis või üritusel kandnud on.

Punase huulepulga kuulsus

Läbi ajaloo on teada mitmeid tuntud kaunitare, kes teavad, et punase huulepulga võlule ei suuda keegi vastu panna. Ajaloos kõige tuntumad punasuised kaunitarid on ilmselt Marilyn Monroe ja Audrey Hepburn, kes tuntud iluikoonidena muutsid punase huule populaarseks ja muutsid selle kuni tänase päevani välja omamoodi kultuseks. Samuti on punane huulepulk kaunistamas naisi erinevates märuli –ja spioonifilmides nagi näiteks tuntud James Bondi film Casino Royale, kus näitleja Eva Green kandis suurepäraselt välja klassikaliselt punase huulepulga. Punase huulega kaunitarid sobivad kui valatult kasiino glamuursesse atmosfääri pakkudes silmailu -ja rõõmu nii mängijatele kui külastajatele jättes tahaplaanile isegi parimad kasiino boonused, mida maja pakub.

Milliste riietega kanda punast huulepulka

Lisaks sellele, et klassikaline punane huulepulk annab ajatu ja klassikalise välimuse sobib see imehästi ka mitmete erinevate stiilidega. Näiteks sobib punane huul suurepäraselt kokku musta kleidiga. See on nii-öelda kindla peale minek, kuna pole olemas ilusamat ja seksikamat kombinatsiooni kui väike must kleit ja ilus punane huul. Kui aga ei ole tulemas ühtegi üritust, kuhu sobiks musta kleidi saatel minna, siis ei maksa muretseda. Punane huul sobib hästi kokku ka formaalses stiilis kontori riietega ning kui saabumas on tähtsam kohtumine või oluline koosolek, siis on punane huul koos kauni kostüümiga parim valik, mille abil end enesekindla ja tugevana tunda.

Millise meigiga sobib punane huulepulk

Nii nagu sobib punane huulepulk erinevate rõivastiilide juurde, siis saab klassikalist punast huulepulka väga hästi sobitada ka erinevat tüüpi meigi juurde. Üks kõige ilusamaid ja tuntumaid võimalusi punase huule kandmiseks ja esile toomiseks on teha naturaalne ja matt meigipõhi koos efektse silmalaineri meigiga. Tänu puhtale ja klaarile meigipõhjale pääsevad näos hästi esile rõhutatud punased huuled ja ilmekad silmad. Punase huulepulga kasutamist võiks vältida siis, kui on plaanis teha väga värviline ja julge silmameik. Sellisel juhul võiks huul olla neutraalses toonis, kuna siis pääseb värvilise silmameigi mõju paremini esile.

Millal sobib kanda punast huulepulka

Pole olemas kindlat reeglit või etiketti, millisel juhul punast huulepulka kanda sobib või ei sobi. Oluline on keskenduda sellele, et punane huulepulk sobib kokku kõikide teiste detailidega nagu meik, soeng, riietus, kingad ja teised aksessuaarid. Punane huulepulk sobib suurepäraselt kõikvõimalike pidulike ürituste ja sündmuste juurde. On kindel , et naist, kes on otsustanud oma välimust kaunistada klassikalise punase huule abil, saadab tähelepanu kogu ürituse ja ruumi ulatuses ning  jääb üle vaid komplimente ja suurepärast enesetunnet täiel rinnal nautida.

Lisa kommentaar