Kesklinnas avatakse uus juuksurisalong

10. aprillil avatakse Janar Pungari, Signe Rohtla ja Rainer Rohtla eestvedamisel Tallinna kesklinnas uus juukrurisalong. Pärnu mnt 40 asuv PR Juuksurisalong koondab enda alla professionaalsestest juuksuritest ja stilistidest koosneva jõu ning astub sammu klientide unistustele lähemale.

Foto: Merli Ainsaar

PR Juuksurisalong on võtnud eesmärgiks pakkuda kvaliteetse teenuse kõrval ka kliendi iskupärast lähtuvat juukselahendust ning sellega haakuvat mainekuvandit. Salongi eestvedajad usuvad, et mitte ükski klient ei tohiks leppida vähemaga kui parim. Nõnda moodustubki personaalsest lähenemisest ja oma ala parimatest spetsialistidest soengumaagia, mille tulemusena saab juuksuris käimisest hoopis eriline hetk kliendi päevas.

Kliendile, kes hindab privaatset õhkkonda ja kvaliteetset lõpptulemust, on PR Juuksurisalong kui heaolu oaas, kuhu suundudes saab maha jätta muremõtted ning usaldada ennast tõeliste professionaalide hoolde.

Salongi 16-liikmeline juuksurite meeskond on läbinud hulganisti erialaseid koolitusi nii kodumaiste- kui ka väliskoolitajate käe all. Lisaks on meeskonnal hindamatu kogemus mainekate moeshowde soengupartnerina. Kaheksa teeninduskohta ja abivalmis administratsioon tagavad kliendile meeldiva juuksurielamuse.

PR Juuksurisalong avab oma uksed 14. aprillil ning anname väikese vihje, juba saab broneerida aegu numbril: 6 140 544.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar