By karinè üllatab uue tooteliiniga

Eesti disainibränd, by karinè tõi juveelide ning neli aastat tagasi tutvustatud rõivakollektsiooni kõrval turule käekotid.

karinekott

 Foto: Nataly Eensaar

Esialgses tootevalikus leiab kaks mudelit, clutch ja daybag, mida on saada erinevates efektsetes värvitoonides nii naturaalsest nahast krokodilli prindiga kui ka ehtsast eksklusiivsest krokodillinahast. Kotid on toodetud Itaalias ettevõttes, milles juba kolmas generatsioon valmistab krokodillinahast kotte ning kes toodavad ka teistele tuntud tegijatele. Koti valmimisel oli nõu ja jõuga abiks ning andis viimase tõuke, julgustamaks tootearendust Lou Elisabeth Burian, kes elas 24 aastat koos Michele Taddeiga, kes oli  sellise tuntud kotibrändi nagu Bottega Veneta looja ning kes jagab sama kirge elu, moe ja muidugi kvaliteetsete kottide vastu.  Clutch sai ka ristitud Louks ning daybag disaineri tütre järgi Natalyks.

„Käekotid on naise elegantne oluline detail. Püüan hoida aegumatut joont ja  huvitavaid toone, mis naise garderoobile olulise lisa annavad. Mõte on olnud kuklas juba umbes 1,5 aastat ja nüüd siis esimesed tulemused, mis on eriti vahva,” kommenteerib brändi looja ja disainer Karin Eensaar.

Kollektsiooniga saab tutvuda by karinè stuudios, Suur- Karja 2.

Lisa kommentaar