Kaks loojat ühendasid jõud

Eesti auhinnatud looduskosmeetikabränd Domina Elegans tuleb sel kevadel välja uue rahvusvahelise kaubamärgiga D’DIFFERENCE. Turule tuleku avab Cell Innovationi sarjast pärinev kehakreem Enriched Body Lotion, mille pakendit kaunistab Oksana Tanditi moejoonis. Kahe tuntud Eesti brändi koostöö sai inspiratsiooni Oksana uuest merehõngulisest kollektsioonist “Piraat Alvildaˮ.

DD_CI_BodyLotion_OksanaTanditi_joonis

„Mind inspireerivad tugevad Eesti tegijad ja Domina Elegans ning D’DIFFERENCE on seda kindlasti. Selleks, et Eesti loomemajandussektor ja siinsed tublid ettevõtjad kasvada saaksid, tuleb ühiselt panustada ja otsida koostöökohti. See võimaldab meil püsima jääda ning vaadata ka Eesti piiridest väljapoole,ˮ rääkis Oksana Tandit.

Oksana Tanditi moejoonisega D’DIFFERENCE Cell Innovation Enriched Body Lotion on erisarjana piiratud koguses saadaval müügipunktides üle Eesti ning Domina Elegansi veebileheküljel juba alates maist. „Meie jaoks oli väga huvitav olla Oksana loomingu sünni juures ning näha, kuidas paberile visandatud algne idee võtab tervikliku kollektsiooni kuju. Kuna Domina Elegansi kliendiks on moeteadlik ja kvaliteeti hindav naine, siis kasvaski sellest välja ühine idee üllatada meie kauneid daame kevade puhul erisarjaga, mida ehib praegu väga trendikas moejoonis Eesti moe tipptegijalt,ˮ rääkis brändi looja Ruth Oltjer.

Oksana_Tandit_SS15_fotograaf_DmitriGerasimov_2

Foto: Dmitri Gerasimov

Oksana Tanditi uus kevad- ja suverõivaste kollektsioon “Piraat Alvilda” on sportlikult elegantne ja merehõnguline. Kollektsioonist leiab trendikaid täpilisi pliiatskleite, kaherealiste jakkide ajatut moeklassikat, bukleekleite, puuvillapitsist bomber-jakke, plisseeri, flirtivat musta pitsi ning disaineri lemmikuid: kapteni-stiilis kombinesoone. Kollektsioon on sportlikult šikk, olles seega väga sobilik eduka ja kosmopoliitse naise igapäevaelus.

Oksana Tandit on Eesti üks tuntumaid moeloojaid, kelle selgelt äratuntav käekiri ja detailide rõhutamise oskus on lummanud kliente juba üle kümne aasta. Oksana loominguga saab tutvuda tema esindussalongis Tornimäe 5. Domina Elegans on Eesti arstide ja biokeemikute loodud uuenduslik ning luksuslik looduskosmeetika sari naistele.

Lisa kommentaar