Juuksekunsti uus tase

Septembrikuu viimane reede sai ametlikuks tähiseks, mil Solarise keskuses avas uksed juba palju furoori tekitanud uus Duglase juuksurisalong. Tegemist on juuksurisalongiketi kolmanda salongiga, mille alustalad kinnituvad tugevale vundamendile, kuid mille stiil ja suund esitleb seda täiuslikkust, mille poole kogu kett on suuna võtnud.

Juuksurisalong Duglas on eestimaine kaubamärk, mis on kodumaisel juuksurimaastikul olnud suunaseadjaks juba pea viis aastat. Salongiketi nurgakiviks on koolitatud meeskond ja ühtne, detailideni lihvitud teenindusstandard. Kuigi alates sellest sügisest tehakse tihedat koostööd USA eksklusiivse juuksehooldusbrändiga J Beverly Hills, esitleb salongikett enda välja töötatud salongikontseptsiooni. Salongi seintel olevad pildid on kõik salongi enda looming ning sama saab öelda ka sisekujunduse kohta.

Salongiketi juhi Ly Duglase ja disaineri Peeter Heinati koostööna valminud salongikontseptsioon on juba ületanud ka riigipiire. Nimelt palusid brändi J Beverly Hills juhid eestlastelt luba kasutada Solarise keskuses asuva Duglase salongi pilte oma toodete reklaampiltidena. Kui tavaliselt paluvad juuksehooldusbrändi esindajad kasutada salongides enda disainitud reklaammaterjale, siis ka siin on Duglas suutnud heas mõttes jõevee teistpidi voolama panna.

Salongi ruumidisainis on rõhk lihtsusel ja luksusel. Esmapilgul ei pruugi klient adudagi, et kõik elemendid on täpselt paigas ja detailideni läbimõeldud. Ühtmoodi mugavalt tunnevad end selles stiilses keskkonnas nii klient kui ka teda teenindav juuksur. Peensusteni on viimistletud valgustus ja helisüsteem.

Avamisüritusele saabusid salongi tervitama ja imetlema nii salongiketi kliendid, koostööpartnerid kui ka moe- ja ilumaailma tegusad esindajad. Juuksurisalong Duglas teeb koostööd mitmete suursuguste disaini ja moemaailma ettevõtmistega ning on nii loonud tugeva sideme moe- ja juuksuridisaini vahel. Õhtu sujuva kulgemise eest vastutas Piret Mägi, tunnustatud moeürituste korraldaja, tänu kellele on publik saanud kogeda näiteks kirevaid ERKI Moeshow’sid ja Disainiöö kontseptuaalsemat moeprogrammi.

Piduliku õhkkonna summutas ühel hetkel aga helikopteri mürin ning punase vaiba vallutasid jäise näomiimika, kuid stiilse riietuse ja viimaste trendide järgi seatud soengutega turvamehed. Viimaste ülesanne oli kohale toimetada kõige tähtsam ja väärtuslikum, mida ei saa vahetada rahaks ega vääriskivideks. Selleks oli tänu kõige olulisematele, kes selle kauni juuksurimaailma lipulaeva sünni on võimalikuks teinud. „Edu on võimalik ainult koos tugeva meeskonnaga,” tõdes Ly Duglas.

Siinsel ilumaastikul toimub juba järgmine märkimisväärne sündmus oktoobrikuu keskel, mil brändi J Beverly Hills ja juuksurisalongiketi Duglas koostöö tulemusel väisab Eestit revolutsioonilise ja professionaalse juuksevärvi looja Max Eli. Rahvusvaheliselt tunnustatud kolorist korraldab mitu värviseminari, kuhu on kutsutud ka Eesti parimad juuksurid.

Lisa kommentaar