JOIK tooted võitsid rahvusvahelise auhinna!

2. märtsil kuulutati välja Beauty Shortlist Awards 2020 võitjad, mis on maailma suurim sõltumatu nahahooldus- ja ilutoodete konkurss. JOIK tooted tõid võidu koju kahes kategoorias: JOIK Organic kooriv näokreem tunnistati parimaks näokoorijaks ja JOIK Organic kahefaasiline silmameigi eemaldaja sai parima silmameigi eemaldaja tiitli. Näomaskide katrgoorias tunnustati JOIK Matcha ja rohelise saviga näomaski nimeliselt mainitud finalisti tiitliga ning lisaks said kolm toodet tunnustatud „toimetaja valiku“ tiitliga.

joik

 

Võitnud toodete nimistu kategooriate kaupa:

BEST FACE SCRUB: JOIK Organic Exfoliating Facial Scrub
BEST EYE MAKEUP REMOVER: JOIK Organic Two Phase Eye Makeup Remover
BEST FACE MASK – clay (mentioned finalist): JOIK Organic Matcha & Green Clay Detox Mask
THE EDITOR’S CHOICE AWARD WINNERS – BEAUTY:
JOIK Organic Silky Facial Oil Serum
JOIK Organic Illuminating & brightening AHA Facial Toner
JOIK Organic Superbalm for Face & Lips

Mis on Beauty Shortlist Awards?

2012. aastal iluajakirjaniku Fiona Klonaridese poolt käima lükatud auhinnakonkurss kasvas järk-järgult Suurbritannia juhtivaks indie-iluauhindade konkursiks ja laienes 2017. aastal rahvusvaheliseks. Sellest ajast peale on nad tauninud ilutööstuse väärkäitumisi nagu rohepesu ja ebaeetiline tootmine, et tuua inimestini täiesti läbipaistev, eetiline ja „proovitud-meeldis-soovitan“ tüüpi ilutoodete nimekiri, mida tarbija võib täielikult usaldada.

2020 Beauty Shortlist & Wellbeing auhinnad on: julmusevabad; 100% sõltumatud; testitud ja soovitatud ilumaailma ekspertide poolt, rahvusvahelised (3 paneeli tesijaid USA-s, ÜK-s ja Austraalias); pakuvad võrdseid võimalusi suurtele ja väiksematele brändidele; usaldatud tarbijate poolt; erapooletu teejuht ilu- ja tervisemaailmas.

“Meile meeldib siit läbi kumav ausus, need auhinnad peaks olema igaühe ilutoodete ostunimekiri.“- Alexia Inge, Cult Beauty

JOIK Organic on Eesti bränd, mis koondab enda alla ulatusliku valiku nahahooldustooteid. Kõik JOIK Organic brändi tooted on sertifitseeritud EcoCerti poolt COSMOS standardi alusel, mis tähendab et toode, tooraine ja valmimisprotsess on põhjalikult kontrollitud sõltumatu organisatsiooni poolt.

Lisa kommentaar