Ines Karu-Salo lansseeris haldjaliku ehtekollektsiooni

Sellel nädalal lansseeris kodumaine keskkonnasäästlik moebränd KiRiVOO innovaatilise 3D prinditud ja personaliseeritavate hõbeehete kollektsiooni nimega “Hea süda”, mida iseloomustab põhjamaine lihtsus, elegants ja moderniseeritud etnilised detailid.

Fotod: Indrek Galentin

Brändi kunstiline juht ja asutaja Ines Karu-Salo sõnul on 3D prinditud ehtekollektsiooni loomine oluline samm edasi keskkonnasäästliku elustiilibrändi kujunemise suunas. Lõpuks on kätte jõudnud see päev kui on õnnestunud turule tuua väga erilise disainiga, ajatu ja vastutustundlikult toodetud väärisehted. Ehted, millest saavad rõõmu tunda kõik teadlikud ja tugevad naised, kes armastavad kanda eksklusiivset ja ajatut stiili. Kollektsioon on valminud koostöös kolme disaineriga: Tarmo Tael, Kati Kask ja Marek Jõeleht.

3D printimine võimaldab luua palju erilisema disainiga ehteid nõudlusepõhiselt ning vähendada tootmisele kuluvat aega ja kulusid. 3D printimine on oluliselt keskkonnasäästlikum, sest see minimeerib jääke ning elimineerib tootmisprotsessid, mis nõuavad kõrget elektrienergiat ja mitmeid tarbematerjale. Lisaks sellele taaskasutatakse ligi 100% ulatuses 3D printimisest järgi jäänud materjal. KiRiVOO ehted toodetakse Eestis ja hõbe hangitakse Itaaliast, Vastutustundliku Juveelinõukogu sertifitseeritud liikmelt. KiRiVOO ehete valmistamiseks kasutatakse väärishõbe 925, mis sisaldab vähemalt 93% ulatuses puhast hõbedat (sealhulgas taaskasutatud hõbedat) ning kuni 7% ulatuses teisi sulameid (enamasti vaske). Hõbe on plii, kaaliumi ja niklivaba.

 

Eesti jätkusuutliku moe ettevõte KiRiVOO loodi 2015. aastal ja esimene ajatu kollekstsioon nägi ilmavalgust 2016. aastal. Käesoleval aasta tõi brändile mitu auhinda: PARIM JÄTKUSUUTLIK MOEBRÄND PÕHJA-EUROOPAS, HEA BRÄNDI AUHIND ja PARIM NAISTERÕIVASTE BUTIIKBRÄND EESTIS. KiRiVOO naisterõivad on toodetud eetiliselt ning naha- ja keskkonnasõbralikest materjalidest. KiRiVOO pakub korraga nii mugavust kui eksklusiivsust ning peab äärmiselt oluliseks jääke minimeerida. Veebipoe tellimused täidetakse ruttu, kuid enamasti tellimuspõhiselt, kõrgkvaliteetselt ja õiglase hinna eest. KiRiVOO peab väga lugu oma kogu meeskonnast, mistõttu on läbipaistev kõikidest partneritest kõneledes. Toodete, kollektsioonide, moedisainerite ja ärikonseptsiooni kohta leiab rohkem infot KiRiVOO.com veebipoest.

Lisa kommentaar