Ilu sinu sees

Ilu on õnnetunne sinu sees. Ilu on rõõm ja rahulolu. Ilu on oskus armastada ennast sellisena, nagu loodus sind on loonud. Tasakaal ja kergus sinu sees on see, mis kiirgab ilu ja armastust, pannes ka sind ümbritsevad inimesed tahtma seda kogeda.

kristi

Fotodel Bonobo brändi looja Kristi Kalluste. Fotod: Katrina Tang

Bonobo Native Cosmetics on kodumaine looduskosmeetika sari, mis on saanud inspiratsiooni looduse ürgsest stiihiast. Õhk, vesi, tuul, päike ja nende toel kasvanud käsitsi korjatud eesti taimed on need, mis annavad Bonobo toodetele nende ürgse väe. Ühendades taimede tarkuse ja naise sisemise teadlikkuse, saame pakkuda oma kehale parimat võimalikku tuge.

Selleks, et oma keha ja hinge eest hoolt kanda, ei piisa üksnes kosmeetikast. Sinu keha ja hing vajavad pidevat tähelepanu, puhkust ja hellust. Võimalda neile seda:

Veeda võimalikult palju aega värskes õhus. See meie väike Eesti on üks puhtaima õhuga paiku maailmas. Kui armastad avarust, on meil olemas pikk rannajoon. Meri on looduse stiihia üks võimsamaid väljendusi. Meretuul puhastab hinge ja sellelt triiviv energia täidab sinugi taas jõu ja usuga iseendasse. Kui armastad vaikust, ootavad sind lõputud metsad ja rabad, eemal linnakärast ja liigsest saginast. Kui sind sütitavad inimesed, sea oma sammud vanalinna või turule, külasta oma lapsepõlveradu või asenda auto jalgrattaga. Su keha ja meel tänavad sind.

kiristi_bonobo

 

Joo palju vedelikku. Eelista puhast vett või kvaliteetset taimeteed. Vesi puhastab ja värskendab, niisutab su nahka seestpoolt. Joo vett esimese asjana hommikul ning teed viimasena õhtul enne magamaminekut. Soeta endale kaunis klaasist veepudel, mis käib sinuga igal pool kaasas, nii töö juures kui ka trennis. Lae alla mõni rakendus, mis tuletab meelde vedeliku tarbimist, ja harjuta see hea harjumus endale sisse. Su keha ja meel tänavad sind.

Leia aega oma lähedaste jaoks. Luba endale lähedale üksnes neid inimesi, kes toovad sinus esile parima. Inimesi, keda sa usaldad ja armastad. Inimesi, kellele võid kindel olla ja kellelt õpid iga päev midagi. Kuula neid ilma hinnanguid andmata. Vaata neile otse silma või jälgi kõrvalt. Imetle neid salamahti. Ole nende olemasolu eest tänulik ja väljenda seda tänutunnet sõnade ja tegudega. Su keha ja meel ja su lähedased inimesed tänavad sind.

Maga. Maga. Maga. Maga ilma süümepiinadeta. Võta aeg maha. Kas või keset päeva. See on sinu päev ja sinu aeg. Kui oled väsinud, siis puhka. Sea iseennast iseenda prioriteediks. Loo omale kvaliteetne uni – vähem ekraaniaega enne uinumist, mõni hea raamat või unelaulud koos lapsega. Palu end oma partneril paitada ja hellitada. Unista ennast magama. Su keha ja meel tänavad sind.

Sorteeri prügi ja taaskasuta. Vähenda mugavustarbimist. Hoia kokku nii raha kui pakendeid. Tee ise. Loo ise. Võta vastutus vähendada enda ja oma pere jalajälge. Ole eeskujuks. Su keha ja meel tänavad sind. Aga ka keskkond, milles elad.

Sa juba oled ilus. Sa juba oled unikaalne ja võimas. Bonobo looduskosmeetika annab sulle kindla teadmise, et oled oma keha eest hoolitsenud kõige värskemal ja tervislikumal moel.

Lisa kommentaar