Hellita end iga päev

Femme ilutoimetaja katsetas kodumaise looduskosmeetikabrändi DIFFERENCE näopesugeeli. Tuleb tõdeda, et kuigi varem suhtusime näopesugeelidesse ja -vahtudesse kerge umbusuga, siis seekordne katse suutis meid positiivselt üllatada.

Põhjuseid, miks olen näopesuvahenditele alati näovett ja klassikalist meigieemaldajat eelistanud, on lihtne: need ei kuivata mu nahka ning võtavad meigi – eriti ripsmetuši – kiiremini ja valutumalt maha.

Näopesugeele kasutades olen märganud, et isegi apteegi riiulitelt pärit sõbralikud tooted suudavad tekitada õrnas nahas ebamugavustunnet. Nahk on kuiv nagu paber ja vajab pärast pesemist kindlasti kreemitamist, et kiskuv tunne kaoks.

D´DIFFERENCE’i 4D Mild Cleansing Gel For Face&Eyes kantakse niiskele nahale, tehes õrnu ringjaid liigutusi. Nõnda talitades saab geelist kreemjas vaht, mis libiseb nahal märkamatu kergusega, ärritamata sealjuures silmi.

Mild-Cleansing-Gel-FaceEyes_120-ml

Kui valge vaht on katnud terve näo, algab loputamisprotsess. Mulle avaldas muljet, et geel tuli kiirestit nahalt maha ega vajanud paariminutilist veega uhamist, et nägu korralikult puhtaks saada.

Pärast kuivatamist on nahk sile ja nagu uus. Tunnen rõõmu, et saan minna kärmesti teki alla õndsat und nautima, kuna geel eemaldab kerge pesukorraga kogu peomeigi, sealhulgas tökatmusta ripsmetuši.

D´DIFFERENCE’i niisutava ja hooldava näopesugeeli saladus peitub nahasõbralikes koostisosades. Niatsinamiid rahustab, Aloe vera, pantenool ja vees lahustuv oliiviõli taastavad naha pehmuse ja sileduse. Paljud koostisosad on saanud ka ECOCERT, NATRUE ning COSMOS tunnistuse. Geel on  parabeenide, mineraalõli, PEG, SLS ja SLES ühendite ning värvainete vaba ning  sellega võib pesta silmi kui need pole väga tundlikud.

Tegu on tootega, mis sobib naisele, kes hindab mugavust, tõhusust, looduslikkust ning soovib hoolitseda enda naha eest kõige paremal ja pehmemal viisil. Kauni ja terve naha terviseks!

PS! Geel ei sobi kunstripsmete puhul silmameigi eemaldamiseks, kuna vees lahustuvad õlid võivad ripsmed lahti sulatada.

HIND e-poes 26,50 €
Airless pudel, 120 ml

Tooteid saab osta: D´DIFFERENCE e-poest, Tallinna ja Tartu Kaubamajast, Stockmannist, I.L.U poodidest, Ylikooli apteekidest, Pillerkaar poest Solaris keskuses, Loverte e-poest.

Lisa kommentaar