Glamuur otse Beverly Hillsist

Täna avas Tallinna kesklinnas uksed juuksurisalong, mis eristub teistest salongidest nii välimuselt kui ka sisult. Tegemist on juuksurisalongiketi Duglas kolmanda salongiga, mille puhul on lähtutud maailma filmimeka elustiilile omasest glamuurist ja elegantsist.

Duglas

Foto: Mari-Liis Duglas

Kui tavapäraselt on salongivalikus paar juuksehooldusbrändi ja sisekujundus esitleb eelkõige salongiomanike eelistusi, siis selle salongi puhul on tegemist kontseptuaalse lähenemisega, kus stiili suunajaks on juuksehooldusbränd J Beverly Hills. Tegemist on esimese sellelaadse salongiga Eestis, mille stiil on täielikult ühe brändi filosoofiast tulenev. Sama brändi nime kannab nii šampoon, värvikauss kui ka kreem, millega juuksur oma töökaid käsi turgutab. Rääkimata muidugi staarjuuksuri välja töötatud juuksevärvidest ning koolitustest, mis igale salongitöötajale kohustuslikud on.

Salongikujunduses valitsevad valged toonid, millele on aktsendiks, elegantsele stiilile omaselt, lisatud halli ja musta. Klient ei pea muretsema ka kaubanduskeskusest kostuva sagina pärast, sest targalt projekteeritud helisüsteem laseb külastajal end täielikult salongilummusesse sulandada. Omamoodi elamuse tagavad ka peapesutoolid, milles olev tark programm võimaldab kliendil valida talle sobiva seljamassaažirežiimi.

Edit1

 

Nimetatud kaubamärgiga kohtus salongiketi juht Ly Duglas pärast pikki otsinguid, mille eesmärk oli leida üdini professionaalne tootesari, kus kvaliteedile poleks tehtud ühtegi hinnaalandust ja mis võimaldaks anda juuksurisalongile täiesti uudse lähenemise. Brändi loojaks on Beverly Hillsist pärit staarjuuksur Juan Juan, kelle klientideks on olnud paljud filmimaailma vägevad ning kes ühendas parima professionaalse juuksehoolduse hollywoodiliku elegantsi ja elusiiliga. Preagu on koostöö selle brändi filosoofiaga andnud Duglase juuksurisalongile täiesti uue hingamise ja suuna.

Esmalt ettevaatlikult pakkumist uudistama sõitnud Duglas veendus peagi, et kogu esitletav kontseptsioon sisaldab kõike seda, millest ta kõige rohkem puudust on tundnud. „See on täpselt see, mis annab ühele salongile erisuse teiste hulgast ja salongitöötajatele võimaluse kogeda uut ja põnevat”, kinnitab Duglas.

Siinkohal ei ole olulised mitte ainult šampoonid ja palsamid vaid ka emafirma pakutavad koolitused ning loomulikult ka juuksevärvid. Mitmekülgne värvitulemus suutis kogenud ning eestlaslikult skeptilisele salongijuhile tekitada tõelise avastuselevuse. Kui mõnikord võib tunduda, et enam midagi uut ei olegi võimalik pakkuda, siis nüüd selgus, et on küll.

Küsimuse peale, kas salongis pakutakse ainult staaristiili, raputab Ly Duglas kindlalt pead. Meie jaoks on oluline, et klient tunneks end oma soenguga hästi, selgitab Duglas. Eesmärk on pakkuda klientidele just seda, mis neile sobib ja millega nad end mugavalt tunnevad. Loomulikult on meie salongi juuksurite soovitused mõjutatud trendidest ja moesuundadest, aga sellist asja, et moes on ainult mingi kindel stiil, kindlasti ei ole. Juuksur on kliendi jaoks sama tähtis kui arst. Ta tunneb tema juukseid, oskab talle soovitada just tema juustele ja olemusele sobivaid tooteid ja stiile ning on valmis abistama alati, kui kliendil mingisugunegi küsimus tekib. Juukseid, mis on inimese esimeseks visiitkaardiks, tuleb hooldada kvaliteetsete ja professionaalide poolt heakskiidetud toodetega.

duglas1

 

Peale suurepäraste toodete on Ly Duglase sõnul salongis ka kindel teenindusstandard, mille omandavad kõik uued töötajad. „Külastaja saab alati sama hea teeninduse osaliseks, olenemata sellest, millises salongis või millise juuksuri toolis ta istub,” selgitas Duglas oma populaarsete salongide senist edu ja lisas, et suured salongid annavad neile võimaluse korraldada tööd nii, et vähemalt 1‒2 juuksurit saaksid teenindada kliente, kes ei ole eelnevalt endale juuksuriaega broneerinud.

Juuksuri teenuse kõrvale pakutakse külastajatele Duglases tasuta kohvi, teed ja karastusjooke ning pisemad külastajad saavad pärast juustelõikust võimaluse kommikapist endale magusa preemia valida.

Duglase juuksurisalong on Solaris keskuse esimesel korrusel avatud iga päev hommikul üheksast õhtul üheksani. Aja saad endale broneerida internetis või helistades numbril 6 622 906.

Salong avatakse ametlikult septembris.

Lisa kommentaar