Ehtekunsti butiik võlub uue kodulehega

A-Galerii esitleb oma värsket veebilehte, milles peegeldub galerii positsioon Eesti ehtekunsti kodugaleriina – seda nii üle sadat professionaalset kunstnikku esindava ehtepoena, kui ka kaasaegse ehte- ja sepakunsti tähtsaima kohaliku näituseruumina.

AGaleriiMockup

 

Uue kodulehe eesmärgiks on lisaks mugavale kasutajakogemusele avada ehtekunsti piirituid tõlgendus- ja tähendusvõimalusi ka veebis. Lehe visuaalne keel on ajendatud A-Galerii aasta alguses loodud pildiseeriast, mis sündis koostöös Riina Varoli, Liis Plato, Mirtel Pohla, Anu Kalmi ja YASMYNIGA. “Soovisime oma visuaalset identiteeti edasi arendada ning oma virtuaalset kodu värskendada, et sellest kumaks ka veebi vahendusel läbi ehtekunsti lugu kogu oma rikkalikus võlus,” avab A-Galerii galerist Johanna Maria Mängel uue kodulehe loomise telgitaguseid.

Värske veebilehe kujundajateks on vabakutselised graafilised disainerid Ott Kagovere ja Jaan Evart, kes on varasemalt aidanud visuaalset identiteeti kujundada teiste seas Tallinna Kunstihoonel, Tallinna Fotokuul ja Narva kunstiresidentuuril. “A-Galerii uue veebilehe kujundamisel lähtusime esialgu üldisematest kommunikatsiooni küsimustest. Teatud mõttes alustasime seda projekti justkui kujundaksime identiteeti, mitte veebilehte,” kirjeldavad protsessi Kagovere ja Evart. Disaineritele anti kujundamisel vabad käed. “Mida me lõpuks tegime oli galerii visuaalse identiteedi täiendamine ja ümber mõtestamine veebist ja muudest kommunikatsioonivajadustest lähtuvalt. Lõpptulemuseks sai väga selgete printsiipidega leht, mis teatud mõttes täidab ka identiteedi rolli.”

Uue kodulehe soolaleiva pidu peetakse sooduskampaaniaga ning kuni novembri lõpuni on kõik ehted A-Galerii e-poes 10% soodsamad, kui kasutada koodi UUSKODU10. Avasta A-Galerii värsket kodulehte SIIN.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar