Ehedalt ehetest

Turbulentne 2020 on kestnud justkui igaviku, esitades väljakutsed inimestele, äridele, homsele. Siiski leiab selles ruumi ilule ja inspiratsioonile. Femme uudistab, kohtudes kolmel Zoomi-õhtul rahvusvaheliselt tunnustatud gemmoloogi, juveelidisaineri ning ehte-ja rõivabrändi looja Karin Eensaarega.

karin

Fotod: Erakogu

Tegemist on otsekohese, loova ja tahtejõulise naisega, kelle igapäevane töö möödub sõna otseses mõttes tulevikku luues. Valikud ehtemaailmas pole pelgalt loominguline protsess ‒ on trendid ja innovatsioon, on klassikalised vaated ja uus normaalsus. Just julgusega kombineerida klassikat ja tulevikku on disainer alates 2004. aastast oma brändi by karinè alt loonud midagi, mis kõnetab. Karini ehetes on ühendatud modernne joon ja klassikalised vääriskivid, andes jõudu ja isikupära, mis toetavad kandja karakterit ja omanäolisust!

Peale globaalse haarde on Karin alati hoidnud oma südames soovi tutvustada eestlannadele ausalt ja vahetult vääriskivide ja poolvääriskivide salapärast maailma: millal eelistada naturaalsust ja millal innovatsiooni, millal agiilsust ja millal klassikalisi valikuid, millele pöörata tähelepanu ehete valimisel ja kombineerimisel ning millised on koroonajärgse juveelimaailma suunad. „Siiras on anda stiilseid valikuid,” võtab Karin kokku oma senise värvikireva ja ehteist tulvil tööelu.

ehted_messy_mix

 

Üle kõige inspireerib juveelidisainerit tänapäevane naine – tema elustiil, eelistused ja tarbimisharjumused. Karin leiab, et ilmekas ja väärikas ehe pole loodud selleks, et seda kanda üksnes mõnel uhkel ja pidulikul sündmusel. Ehteid luues on väärtuseks ehe kui naise eneseväljendus, see on midagi loomulikku ja igapäevast.

Kohtumistel arutataksegi, mida tähendab teemantide uus tulemine, tutvustades lähemalt innovaatilisi valikuid ning trende vääriskivide ja poolvääriskivide maailmas. Muuhulgas mõtestades, kas ja kuidas mõistab moemaailm homset, selle vajadusi ja suundi. Praktilise poole pealt räägib suure kogemuste pagasiga gemmoloog sellest, kuidas ehteid hoida, hooldada ja kanda.

Esimene põnev virtuaalne kohtumine leiab aset juba 26. mail kell 16.00, teemaks on Teemantide uus tulemine!, kus tutvustatakse lähemalt innovaatilisi valikuid ning trende vääriskivide ja poolvääriskivide maailmas.

Veebiseminar on TASUTA ja toimub ZOOMI keskkonnas, KUID eelnev registreering ZOOMI keskkonnas on vajalik. Kliki siia, et registreeruda: https://zoom.us/meeting/register/tJ0sd-utrToiEt1nBt84EC21bKTysD8E5V5L

NB! Registreerumine on toimunud, kui tuleb epostile kinnitus.

27. mail jagab suure kogemuste pagasiga gemmoloog teadmisi sellest, kuidas ehteid hoida, hooldada ja kanda – Ehted läbi elu, ehetel on oma elu. Registreerumiseks kliki
https://zoom.us/meeting/register/tJcrcuqhrjwpH9EoGcMBhl9cHDM93yTvc5hR

Kolmandal kohtumisel (kuupäev on hetkel veel täpsustamisel) mõtestame, kas ja kuidas moemaailm mõistab homset, selle vajadusi ja suundi.

Ootame Sind virtuaalsele kohtumisele kuulama, küsima, oma ehete lugu jagama ja üheskoos säravamat homset looma!

Lisa kommentaar