Eesti turule jõudis ainulaadne juuksehooldustoode

Eesti populaarseim kuivšampoonide sari Batiste sai täiendust uue praktilise juuksehooldustoote näol, kus on ühendatud kuivšampooni ja hooldava palsami parimad omadused.

Foto: Meeli Küttim

Uue sisu ja lõhnaga tooted sobivad igat tooni juustega naistele ja meestele, sest erinevalt teistest sarnastest toodetest ei jäta need juuksejuurtele ja peanahale ühtegi jälge – küll aga lisavad kohevust ja annavad juustele hetkega äsja pestud tunde. Batiste kaks ühes kuivšampoonidel on kolm uut mahedat ja kütkestavat aroomi – apelsini-granaatõuna, vanilje-kirevilja ja kookose-kašmiiri.

Kuigi kuivšampoon on juba saanud paljude kiire elutempoga naiste jaoks asendamatuks abimeheks, võib selle tihe kasutamine juuksed kuivaks ja kahuseks muuta. Uue Batiste kaks ühes kuivšampooniga seda aga ei juhtu, sest pihustatava toote koostisesse on lisatud esmakordselt ka hooldav palsam. Seetõttu võib nähtamatut šampooni ja palsamit pihustada nii juuksejuurtele kui ka –otstesse ning kiharad muutuvad sellest vaid pehmemaks ja läikivamaks.

“Olen katsetanud päris mitmeid erinevaid kuivšampoone, aga sellest ajast peale, kui Batiste avastasin, olen sellele truuks jäänud,” räägib laulja Grete Paia, kes hindab toote puhul eeskätt seda, et kiire elutempo juures saab kiiresti, lihtsa vaevaga ja olenemata asukohast oma soengule värske väljanägemise anda. “Kui niisama lihtsalt saan edaspidi oma juustele ka hooldavat palsamit pihustada, on see ju veel eriti mõnus!”

Batiste uued kaks ühes juuksehooldustooted leiab e-poest www.loveby.ee ning peagi ka suurematest jaekauplustest.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar